У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Розпочалась реєстрація на Дистанційний турнір з інформаційних технологій...  Русская версия

Розпочалась реєстрація на Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді
Архів новин

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) вже вдруге проводить Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді.

Змагання організовано з ініціативи студентів, випускників Українського фізико-математичного ліцею та факультету кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та підтримується ними.

Турнір є онлайновим: учасники отримують завдання, надсилають розв’язки, консультуються з авторами та журі, отримують результати та оскаржують їх за допомогою мережі Інтернет через сайт it.upml.knu.ua, що є вагомим кроком до осучаснення олімпіадного руху в Україні.

Реєстрація учасників проходить з 1 липня по 21 вересня 2014 року. До участі в змаганні допускаються учні 7-11 класів та учні 5-6 класів за умови їх виступу за 7-11. Також реєстрації на загальних умовах підлягають учні, що мають бажання взяти участь у конкурсах з веб-дизайну та веб-програмування.

За перший рік в турнірі взяли участь понад тисячу учасників з різних куточків України, що є колосальним числом як на перший рік проведення.

До участі в змаганні у 2013-2014 навчальному році зареєструвалося 1195 учасників у складі більш ніж 200 команд навчальних закладів переважної більшості регіонів України. 27 з них в результаті були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • До 31 березня триває реєстрація для участі у стипендіальних програмах Європейського університету Віадріна
  • На Харківщині відкриється Інформаційний Центр Євроатлантичного Співробітництва
  • У Душанбе буде відкрито інформаційний центр по ВНЗ Харківської області
  • Харківські школярі перемогли по всіх предметах на Всеукраїнських турнірах
  • На Прикарпатті стартує реєстрація учасників турніру юних інтелектуалів "Знай українське!"
 02.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

cannonball follier 3 cold front
Грати у онлайн гру cannonball follier 3 cold front
Інші ігри

Хмарина