У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Українські академіки закликали Глазьєва відмовитися від членства у НАНУ  Русская версия

Українські академіки закликали Глазьєва відмовитися від членства у НАНУ
Архів новин

Члени Відділення економіки Національної академії наук України закликали радника російського президента Сергія Глазьєва добровільно відмовитися від звання іноземного члена Національної академії наук України (НАНУ).

У відкритому листі академіків, текст якого має ZN.UA, зокрема, йдеться:

"Іноземному члену НАН України С.Ю.Глазьєву

Пане Глазьєв!

2009 року Національна академія наук України, за поданням Відділення економіки, обрала Вас своїм іноземним членом.

Впевнені, що цього не відбулося би тепер, коли стала відома Ваша, безпрецедентна для іноземного члена НАНУ, антиукраїнська позиція щодо каральних акцій Росії в Україні, сповнені ненависті заклики до насильства по відношенню до країни, де Ви народилися і прожили значну частину свого життя.

Розпалювання ворожнечі між народами Росії та України, патологічний антиамериканізм та антиєвропейські настрої, врешті-решт ненависть до України, якими переповнена Ваша риторика, суперечать засадам розвитку міжнародних наукових зв’язків, що є важливою складовою діяльності іноземних членів НАН України. Чи не буде Вам соромно перед російським народом та Вашими нащадками за такий відвертий цинізм, пане Глазьєв?

Вільна європейська Україна не проти інакомислення, але Ваш відкритий шовінізм, ксенофобські висловлювання, безсоромне викривлення політичного курсу України є неприйнятними у науковому товаристві.

Ми пишаємося, що серед іноземних членів НАН України не лише 20 Ваших видатних співвітчизників, але й 23 представники США, 51 – країн Євросоюзу та вчені інших держав світу.

Впевнені, що кожен із них по-своєму вболіває за ситуацію на Сході України і бажає миру, злагоди і процвітання нашій Батьківщині.

Ви ж поставили себе поза Національною академією наук України, тому пропонуємо добровільно відмовитися від звання іноземного члена Національної академії наук України."

За матеріалом Дзеркало тижня.
Новини за темою:
  • В УДПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з політології
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • В ЧНУ ім. Богдана Хмельницького обговорили проблематику Української революції 1917 – 1921 років
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
  • В Україні презентували перший том Великої української енциклопедії
 02.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина