У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В ОАЕ знайдені рештки найдревнішої мавпи  Русская версия

В ОАЕ знайдені рештки найдревнішої мавпи
Архів новин

Останки найдавнішої в світі мавпи були знайдені групою археологів в Об’єднаних Арабських Еміратах. Це відкриття дозволило вченим змінити теорію про походження мавп і їх переселення.

Відомо, що батьківщиною мавп є Африка. Однак про попаданні цих тварин на територію материка мало що відомо. Існує безліч припущень того, якими шляхами потрапляли перші стародавні мавпи на континент.

Стародавній зуб мавпи, який палеонтологи знайшли Абу-Дабі, доводить те, що на територію Євразії мавпи потрапляли також через Аравійський півострів, а не тільки через Гібралтарську протоку, як це стверджували раніше.

Перші проникнення приматів на територію Європи та Азії стались більш ніж 15-16 мільйонів років тому. Особливо багато мавп зосереджувалася в південних країнах Євразії.

Вчені в усьому світі висували різні гіпотези, проте більшість зупинилося на тому, що мавпи з Африканського континенту мігрували на інші материки через Гібралтарську протоку і Синайський півострів.

Після виявлення зуба мавпи в Абу-Дабі вчені можуть сміливо стверджувати, що маршрут міграції стародавніх приматів проходив також і через Аравійський півострів.

За матеріалом Nashi Dni.
Новини за темою:
  • У Кенії знайдені найдавніші знаряддя праці
  • У Петербурзі знайдені унікальні тексти до кантат Баха
  • Вчені знайшли рештки шаблезубої білки з "Льодовикового періоду"
  • У бібліотеці музичної школи знайдені невідомі рукописи Ейтора Вілла-Лобоса
  • В Освенцимі знайдено послання в’язнів, написане 65 років тому
 02.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №6703

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина