У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Ректор Львівської консерваторії судиться з журналістами  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

19 червня 2014 року Галицький районний суд Львова відкрив провадження за позовом ректора Національної музичної академії ім. М.Лисенка Ігоря Пилатюка до журналістів про захист власної честі, гідності та ділової репутації.

Позивач вимагає спростувати, на його думку, недостовірну інформацію про себе, висвітлену у матеріалах Наталії Дудко (Газета "Ратуша"), Юлії Ліщенко (Газета "Високий замок"), Сергія Бобри (Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"), Дениса Тимошенка (Gazeta.ua), газети "Новий погляд" та Інформаційного агентства "Galnet", – йдеться у повідомленні Львівського осередку Незалежної медіа-профспілки України.

Судове засідання у справі призначене на 2 липня 2014 року у Галицькому районному суді міста Львова.

Журналісти згадують у своїх матеріалах про факти корупції, протекціонізму та політичної заангажованості ректора.

"Через пред’явлення позову Ігор Пилатюк намагається всіляко "очистити" власну репутацію, чим здійснює тиск на працівників ЗМІ. Більше того, він порушив процедуру спростування недостовірної інформації, передбачену законом", – заявили у Львівському осередку Незалежної медіа-профспілки України.

У медіа-профспілці роз’яснюють, що відповідно до ст. 37 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні, громадяни мають право вимагати від редакції друкованого засобу масової інформації опублікування ним спростування поширених про них відомостей, що не відповідають дійсності або принижують їх честь та гідність. Заявник має право оскаржити відмову в публікації спростування або порушення порядку його публікації до суду, який приймає скаргу до розгляду протягом року з дня публікації спростовуваних відомостей.

"Із вимог законодавства випливає, що Ігор Пилатюк спочатку був зобов’язаний звернутися до видань, які опублікували, на його думку, недостовірну інформацію. За словами журналіста інтернет-видання "Гал-інфо" Сергія Бобри, попередньо позивач не звертався до нього з проханням про спростування інформації", – зазначається у повідомленні.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • Ректор Національного медуніверситету отримав ще один орден Ярослава Мудрого
  • У Львівському національному університеті ветеринарної медицини відбувся випуск ветеринарних лікарів
  • У Львівській політехніці відбулися вибори претендента на ректора: переконливо переміг професор Юрій Бобало
  • Студенти Львівської політехніки побували в Донецьку
  • У Львівському університеті ДСНС відбулася зустріч з представниками Європейського Центру Екології
 02.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина