У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти України запрошує до обговорення проекту нової Інструкції з діловодства...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Чотирнадцять років загальноосвітні навчальні заклади працювали за Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 26.06.2000 №240.

У зв’язку з набранням чинності нових нормативних актів, що регламентують ведення діловодства, до Міністерства освіти і науки України (МОН) почали надходити звернення керівників, заступників керівників загальноосвітніх навчальних закладів за роз’ясненнями щодо порядку ведення діловодства у школах, створення та використання електронних документів, зокрема електронного класного журналу, а також порядку зберігання документів, передачі їх архівним установам тощо.

З метою встановлення єдиних вимог до ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах, строків зберігання документів, проведення експертизи цінності документів, особливо у закладах з малою чисельністю учнів та працівників, Міністерством освіти і науки України було розроблено та погоджено Укрдержархівом проект нової Інструкції (рубрика "Громадське обговорення").

Проект нової Інструкції містить 7 розділів, серед яких 3 нові, зокрема: розділ 5. "Складення номенклатури справ", розділ 6. "Формування справ, зберігання документів", розділ 7. "Експертиза цінності документів. Порядок підготовки справ до передачі для архівного зберігання" і 21 додаток.

МОН пропонує до 25 липня 2014 року висловитись щодо запропонованих змін і доповнень.

Пропозиції можна надсилати на електронну пошту: s_kharchenko@mon.gov.ua.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • ЗНО-2017: історію України складатиме більше випускників на заході України, а математику – на сході та півдні
  • 21-ша Українська антарктична експедиція вивчала озонову діру, міграцію пінгвінів та рятувала життя туристів
  • На літній Універсіаді України розіграють комплекти медалей з понад 30 видів спорту
  • МОН та Мінрегіон розпочали спільний проект зі створення нового освітнього простору в 200 школах України, 50 із них пілотуватимуть НУШ
  • 25 квітня Лілія Гриневич разом із Геннадієм Зубко проведуть селектор з регіонами щодо запуску проекту «Новий освітній простір»
 02.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №9605

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина