У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сонячні ванни провокують ефект звикання і подальшу "ломку"  Русская версия

Сонячні ванни провокують ефект звикання і подальшу
Архів новин

Прийом сонячних ванн може викликати справжню залежність. Такого висновку дійшли співробітники Гарвардської медичної школи (США).

В експерименті з мишами вчені довели, що при регулярному впливі ультрафіолетових променів у тварин виробляється залежність від них. Причиною цього є ендорфіни. Блокування дії опіатів викликало характерний синдром відміни.

Спостереження за людьми підтвердили попередній висновок про вплив ультрафіолету на організм. Дослідження виявило, що більш ніж у 30% клієнтів солярію з’являється залежність від його відвідування.

Пропуск процедур засмаги у таких людей викликає симптоми "ломки": нервове напруження, тремтіння і навіть нудоту. Поки що невідомо, чи знижує ризик розвитку залежності застосування сонцезахисних кремів.

Раніше вітчизняні медики говорили про іншу небезпеку засмаги. Зокрема, вони привели факт, що 1 тис. українців померли від раку шкіри в 2013 році.

За матеріалом ТСН.
Новини за темою:
  • "Мощі Іоана Крестителя" пройшли випробування аналізом ДНК
  • 10 жовтня компанія Google представить нову веб-орієнтовану мову програмування Dart
  • 14-річна чемпіонка сумо втекла зі школи через надмірне годування
  • 5 можливостей для жінок на здобуття освіти з бізнес-адміністрування та менеджменту
  • 76-річний вчитель з Оренбурга отримав 9 років за згвалтування семи другокласниць
 01.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина