У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студентів запрошують до палеолітичної археологічної експедиції в Івано-Франківській...  Русская версия

Студентів запрошують до палеолітичної археологічної експедиції в Івано-Франківській області
Архів новин

У липні 2014 року Колегія студентів і аспірантів Національного університету "Львівська політехніка" спільно із Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Національний студентський союз" під науковим керівництвом Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України проводитимуть палеолітичну археологічну експедицію у с. Маріямпіль Івано-Франківської області. Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Участь у археологічній експедиції безкоштовна. З собою бажано взяти особистий спальник, кружку, ложку, виделку і декілька банок консервів та згущеного молока для загального блага :)

Метою археологічної експедиції є підтримка української історичної науки, підвищення рівня обізнаності студентської молоді з історією рідного краю. Польові дослідження, які здійснюються силами студентів, дають можливість поповнити джерельні матеріали (нові кам’яні та кістяні артефакти) і поглибити знання про життя та господарську діяльність перших поселенців краю.

Учасники експедиції проживатимуть у наметах, що сприятиме фізичному та моральному оздоровленню студентської молоді.

Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національного студентського союзу.

Додаткову інформацію можна отримати у голови оргкомітету експедиції Володимира Шепітчака (тел.: +380(32)258-24-15, +380(97)933-52-52).

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Півтори сотні київських студентів та викладачів взяли участь у творчому фестивалі
  • МОН планує запровадити обов’язковий іспит для іноземних студентів з мови навчання
  • Ендавмент-фонд Університету банківської справи зібрав майже 410тис гривень для підтримки талановитих студентів та викладачів
  • Система стипендій має мотивувати студентів до отримання якісних знань
  • Transparency International виступила на захист студентів, що заявили про корупцію у КНУ
 01.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина