У базі 27612 реферата, 363 підручника

 МОН України запрошує до громадського обговорення змін до навчальних програм...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України (МОН) від 22.04.14 №500 "Про проведення експертизи та громадського обговорення типових навчальних планів та навчальних програм для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів" робочими групами, у складі, затвердженому цим наказом, було внесено пропозиції по зміні та доповненні до навчальних програм: з інформатики для 5-9 класів до програми http://www.mon.gov.ua/images/files/doshkilna-cerednya/serednya/navch-program/2012/nac-mensh/31.doc з української літератури для 5-9 класів до програми http://www.mon.gov.ua/images/files/doshkilna-cerednya/serednya/navch-program/2012/nac-mensh/29.doc з історії України для 10-11 класів до програми http://old.mon.gov.ua/images/education/average/prog12/ist_ukr_st.doc

Зміни виносяться на громадське обговорення.

МОН пропонує для обговорення пропозиції змін до програм.

Надсилати пропозиції можна до 10 липня 2014 року до обговорення змін навчальних програм на адреси: по інформатиці – andriy.pankov@gmail.com; з української літератури – n_beskova@mon.gov.ua; з історії України – r_yevtushenko@mon.gov.ua.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • «2017-го систему вищої освіти очікують чотири ключові зміни», – директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров
  • EdEra та «Освіторія» запустили онлайн-курс з української мови
  • Ректори українських вишів обговорили пріоритети вищої школи на 2017 рік
  • В Україні готують зміни до ЗНО з іноземної мови
  • Україна планує додатково залучити 6 науково-дослідних інститутів НАН до проектів Європейської організації ядерних досліджень (CERN)
 01.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина