У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Держказначейство України не перерахувало 52 млн грн для видруку підручників  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Державне казначейство України поки що не перерахувало 52 млн грн для видруку підручників для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це на зустрічі з видавцями заявив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

"Найбільш нагальна проблема – це ті авансові кошти, які повинні бути перераховані за підручники. Це 52 мільйони. Зараз досить важко проходять всі проплати через казначейство, в силу об’єктивних обставин. І тому, кожен раз, коли йде така велика проплата по міністерству, я повинен, на жаль, особисто втручатися для того, щоб ці гроші пройшли. Думаю найближчим часом ми цього доб’ємося", – розповів Сергій Квіт.

Під час наради Міністр освіти і науки порушив питання стосунків між Міністерством та видавцями.

"Як має відбуватися процедура? Звичайно, вона має бути зрозумілою і прозорою. Повинні бути суто професійні вимоги і критерії", – зазначив Сергій Квіт.

Стосовно шкільних підручників Сергій Квіт наголосив, що питання дуже складне, адже потрібно працювати з авторами, рукописами, необхідно робити професійний відбір.

"Позиція Міністерства освіти і науки полягає в тому, що професійний відбір не повинні робити державні службовці, – наголосив Квіт. – Міністерство повинно приймати рішення, в який спосіб ефективно витрачати державні кошти. Ефективне витрачання державних коштів можливе тільки на підставі професійних рішень тих людей, які є фахівцями у галузі".

У зв’язку з цим Сергій Квіт запропонував створити експертну раду, аби громадськість радила Міністерству освіти і науки України, на що необхідно виділяти кошти.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 8 травня відбудеться мітинг під стінами міністерства освіти України
  • Заступник міністра освіти України цитує Каддафі і Бен Ладена
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • ВНЗ України зарахували на навчання абітурієнтів з "двійками" з профільних предметів
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина