У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сонячна корона значно більша за розмірами, ніж вважали раніше  Русская версия

Сонячна корона значно більша за розмірами, ніж вважали раніше
Архів новин

Обсерваторія NASA встановила, що сонячна корона, вивчена дослідниками, має значно більші розміри, ніж вважали раніше, і досягає близько 8 млн кілометрів над поверхнею зірки. Це приблизно 12 діаметрів Сонця.

Ця інформація має критичне значення для майбутньої місії Solar Probe Plus, яка буде запущена в 2018 році і дозволить підійти до Сонця ближче, ніж коли-небудь раніше, повідомляє сайт NASA. Дослідники кажуть, що для визначення розмірів сонячної атмосфери були використані магнітозвукові хвилі. На відміну від земних звукових хвиль, які коливаються кілька сотень разів на секунду, ці хвилі коливаються приблизно раз на чотири години. Їх відстеження показало вченим, що корональні викиди можуть створювати хвильовий ефект, який відчувається на значній відстані від поверхні світила.

Дані, отримані каліфорнійським дослідним центром Big Bear Solar Observatory, дозволяють сподіватися на цілу серію відкриттів в галузі фізики Сонця. Новий телескоп для спостереження за Сонцем дозволив отримати зображення з небаченою досі роздільчою здатністю. З їх допомогою були створені унікальні тривимірні моделі сонячних плям, повідомляє Space.com.

Сонячні плями були відкриті Галілео Галілеєм ще понад 400 років тому і досі залишаються загадкою. Вони можуть досягати розмірів, порівнянних з планетою Юпітер, та існувати протягом декількох тижнів. Вважається, що ніяка сила на поверхні зірки не здатна утримувати такі потужні структури, але яким чином плями залишаються стабільними – невідомо.

Крім того, отримані зображення дозволили розгледіти бульбашки плазми на поверхні Сонця, схожі на бульбашки на киплячій воді. Аналіз отриманих даних триває.

За матеріалом NEWSru.
Новини за темою:
  • Японські студенти виграли гонки на сонячному автомобілі
  • Японські геологи знайшли в Тихому океані значні поклади рідкоземельних металів
  • Шкільний підручник збільшив територію Туреччини на п’ять країн
  • Швидкість Сонячної системи сповільнилася
  • Шведський винахідник представив яхту на сонячних батареях
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

На дискотеке.
-Девушка,вы танцуете?
-Да,танцую,пою,стихи рассказываю...
-Ты что плетёшь?
-Плету,вяжу,крестиком вышиваю...

Інші анекдоти

Хмарина