У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Українка поступила до 17 європейських ВНЗ  Русская версия

Українка поступила до 17 європейських ВНЗ
Архів новин

Киянка Галина Палійчук поступила відразу до 17 іноземних ВНЗ. Її секрет у тому, що вона не боялася їх штурмувати, а також у листах розповідала не тільки про те, що вона дуже розумна, але ще і займає активну позицію в житті. Вважає, що саме це і підкупило зарубіжних викладачів.

Всі ВНЗ, до яких поступила Галина Палійчук, входять до ТОП-200 кращих ВНЗ світу. І вже цієї осені вона поїде вчитися до Голландії.

"Минулої осені я ходила на освітні виставки, де лякали, мовляв, вступити майже нереально в закордонний ВНЗ. І тому вирішила пробувати сили в максимальній кількості ВНЗ – відправила документи в 11 англійських ВНЗ (University of York, University of Liverpool, University of East London та ін), 3 голландські та по одному – в Угорщині, Франції (Sciences Po University) і Швеції. Спочатку не сподівалася поступити, але потім стали приходити листи з повідомленнями, що мене беруть. У трьох з них мені надавали повну стипендію і в деяких – часткову знижку на навчання, – розповідає дівчина. – Обрала голландський Lund University".

Мрія Галини – працювати представником України в ООН. За словами Галини, вимоги у всіх ВНЗ були схожими – переклад диплому, два рекомендаційних академічних листи, мотиваційний лист (чому я обрала саме той чи інший ВНЗ та їх програму) і міжнародний сертифікат знання англійської.

"До іспиту з англійської можна і вдома готуватися. Але, як на мене, краще підготують у міжнародних системах тестування. Я обрала IELTS, – каже Галина. – Ще в Європі дуже важлива ваша активна громадянська позиція і участь в соцпроектах. Приміром, я автор кримінального кодексу для дітей в картинках, веду дискусійний клуб для молоді".

За матеріалом Вести.ua.
Новини за темою:
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
  • У Львові проходить фестиваль шкільних європейських клубів "Відкрий Європу для себе!"
  • Програма Європейських інститутів пропонує стипендії для післядипломного навчання
  • 5-13 травня відбудеться Освітня програма з Європейських студій та журналістики
  • Оголошено додатковий набір на наступні сесії Школи європейських студій
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Рак (22.06 - 22.07) Рак (22.06 - 22.07)
Для Раков вопросом первостепенной важности может стать консультация у специалиста, визит в инстанцию, контакт с влиятельным лицом. Не стоит откладывать запись на прием к врачу, юристу. Темой дня может стать служебное совещание, неформальная... далі
Інші гороскопи

Хмарина