У базі 27618 реферата, 364 підручника

 С.Квіт ініціює ліквідацію університетів за схвалення неякісних підручників  Русская версия

С.Квіт ініціює ліквідацію університетів за схвалення неякісних підручників
Архів новин

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт пригрозив університетам ліквідацією за схвалення їх радами неякісних підручників. Про це С.Квіт заявив на зустрічі з видавцями.

"Я підкреслю, що ми відмовилися від надання грифів (згода Міносвіти на випуск підручників – ред.), його не буде, цього грифування. І тут є кілька моментів: є підручники для шкіл і для ВНЗ. Підручники для ВНЗ будуть грифуватися або схвалюватися до друку тільки вченими радами цих ВНЗ. Якщо вчені ради цих університетів будуть схвалювати неякісні підручники, ми будемо ставити питання про доцільність існування таких університетів. Бо університетів у нас забагато", – заявив Квіт.

Крім того, в Міносвіти планують заснувати експертну раду з відбору підручників для середньої школи.

"Складніше зі шкільними підручниками. І наша позиція така, що професійний відбір підручників не повинні робити чиновники. Тому варто створити експертну раду для вирішення цих завдань", – підкреслив глава Міносвіти.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • Янукович виступить з лекцією в університеті Кіото
  • Я.Болюбаш вважає достатнім для України наявність 100 університетів
  • Юрій Павленко ініціює проведення в Україні турніру з хокею серед шкільних команд
  • Ще два українські університети стали членами Європейської асоціації університетів
  • Школярка з Рівненщини стала призеркою лісового конкурсу у Москві
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Едут по полю Илья Муромец, Добрыня Никитич и Алеша Попович. А навстречу им три мушкетера. Илья Муровец случайно задевает Д Артаньяна, и хилый француз валится с лощади. Тут же вскакивает, и кричит: Вы нанесли мне оскорбление, я вызываю вас на дуэль, и рисует мелом крестик, на груди Ильи Муромца. Тот спрашивает, что это за херня?
Я проколю вас в это место, брызгая слюной кричит француз, защищайтесь!!... далі
Інші анекдоти

Хмарина