У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти України: шестикласникам можуть не встигнути надрукувати підручники  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Міністерство освіти і науки України констатує брак паперу для друку підручників для 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це під час засідання колегії Міносвіти 26 червня сказав заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський.

"Заплановано видати 104 підручники для 6 класу україномовних, російськомовних та мовами національних меншин. Насьогодні складно з папером у видавництв... Необхідно 5 тис. тонн паперу і 1,2 тис. тонн картону для обкладинок. Це питання вирішується", – сказав він.

Як відзначив П.Полянський, якщо деякі підручники не будуть надруковані, Міносвіти розглядає можливість використання підручників 2006 року, де різниця в програмах не дуже відрізняється.

Він додав, що в п’ятницю це питання буде обговорюватися на зустрічі Міністра освіти і науки Сергія Квіта з видавцями.

Полянський зазначив, що згідно із законодавством України, видавці не мають права друкувати підручники на папері іноземних виробників, навіть якщо він набагато випереджає вітчизняний за якістю і поступається в ціні.

"Тільки на папері вітчизняного виробника. Головна проблема – з "Дніпропетровською паперовою фабрикою", там зараз казна що, і її робота зупинена", – додав заступник міністра.

Полянський також наголосив, що одна з проблем Міносвіти – перебої фінансування, оскільки основна частина бюджетних коштів країни наразі направлена на потреби оборони.

За матеріалом Ukranews.
Новини за темою:
  • У донецьких ВНЗ можуть звільнити 20% викладачів
  • Д.Табачник виступає за відміну обов’язкового дубляжа іноземних фільмів українською мовою
  • Студенти України розробили революційну програму CrossView
  • ВНЗ України не даватимуть ліцензій на підготовку не профільних фахівців
  • 18 березня освітяни України обговорять аспекти інновацій в освіті
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина