У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчена рада Львівського університету ім С.Ґжицького розглянула питання призначення...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

27 червня 2014 року Вчена рада Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького (ЛНУВМБТ) розглянула конкурсні питання про заміщення посад завідувачів кафедр, заміщення посад професорів кафедр, про призначення іменних стипендій та ряд інших. Про це повідомляє прес-служба ВНЗ.

За результатами таємного голосування Вчена рада ЛНУВТБТ імені С.Ґжицького рекомендувала ректору університету укласти контракт на призначення: професора Козенко Оксани Віталіївни завідувачем кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни та загальної ветеринарної профілактики; професора Параняка Романа Петровича завідувачем кафедри екології та біології; професора Буцяка Василя Івановича завідувачем кафедри біотехнології та радіобіології; професора Музику Павла Михайловича завідувачем кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК; професора Шульського Миколу Григоровича завідувачем кафедри менеджменту.

Підтримано питання про продовження контракту професору кафедри біологічної і загальної хімії Федорчуку Анатолію Олександровичу та професору кафедри епізоотології Кісері Ярославу Васильовичу.

Члени Вченої ради також підтримали питання про зміну теми докторської дисертаційної роботи доценту Мисаку А.Р.; про переведення на посаду професора доктора ветеринарних наук Тибінку А.М.; затвердили тему дисертаційної роботи аспірантці Назаркевич М.М.

Вчена рада підтримала подання кандидатур студентів Наталії Ярошик (БТФ, 3 курс) та Мар’яни Пилипів (ФВМ, 3 курс) до складу претендентів на отримання стипендії Президента України; кандидатури студентів Ірини Томіцької (ФХТЕ, 3 курс) та Марії Юринець (ФЕМ, 1 курс) на отримання стипендії Верховної Ради України, кандидатуру студентки Марії Петько (БТФ, 3 курс) на отримання стипендії імені М.Грушевського.

Також на засіданні Вченої ради головний бухгалтер університету Наталія Олексіївна Пона ознайомила із фінансово-економічною ситуацією навчального закладу, детально розповіла про виплати надбавок професорсько-викладацькому складу, відповіла на запитання присутніх.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • МОН співпрацюватиме з Радою Європи під час оновлення програм для базової і старшої школи, а також розробки «антиплагіатної» нормативно-правової бази
  • Прокуратура вимагає повернути з незаконного володіння два гуртожитки Національного авіаційного університету
  • За підсумками курсу «Інформаційні технології в бізнесі» військовослужбовці отримали спільні дипломи норвезького університету NORD та Вінницького НТУ
  • Я навчу тебе любити радянську владу: черкаська вчителька криком зірвалась на 10-річну дівчинку
  • Уряд ухвалив Типове положення про наглядову раду при державній науковій установі
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Таможня
Грати у онлайн гру Таможня
Інші ігри

Хмарина