У базі 27618 реферата, 364 підручника

 М.Томенко: На наступному тижні ми зобов’язані ухвалити закон про вищу освіту  Русская версия

М.Томенко: На наступному тижні ми зобов’язані ухвалити закон про вищу освіту
Архів новин

На наступному тижні ми зобов’язані ухвалити закон про вищу освіту. Це відзначив народний депутат, радник Президента України Микола Томенко, виступаючи на церемонії вручення дипломів випускникам Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ).

Він наголосив, що сьогодні мусимо зробити пріоритетними для українського суспільства не матеріальні цінності, а цінності духовності, освіти, науки та єдності, бо цілком зрозуміло, що у бездуховному суспільстві, де освіта і наука відіграють другорядне значення, більш можливі і корупція, і конфлікти, і роз’єднання нації.

"Ми робитимемо все, щоб на наступному пленарному тижні був ухвалений в цілому Закон про вищу освіту, бо саме він дає реальну автономність і самостійність вищим навчальним закладам, а також засвідчує, що нова влада і Президент серйозно налаштовані на європейську реформу в галузі вищої освіти", – зазначив Микола Томенко.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Микола Азаров пообіцяв підвищити престижність роботи працівників з вищою освітою
  • Лише 20% українців вважають професію вчителя престижною
  • Інна Степаненко: Випускників навіть найпрестижніших ВНЗ треба доучувати
  • Усі школи та дитсадки Чернівців закрито на тижневий карантин
  • Створена українцем гра отримала престижну премію від Apple
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина