У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Мінкульт України: Колекція з кримських музеїв повернеться до України  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Міністерство культури України заявило, що всі експонати, передані на виставки до музею міста Бонн та до музею Алларда Пірсона в Амстердамі, повернуться до України.

МЗС Королівства Нідерланди підтвердило визнання усіх експонатів виставки державною власністю України, повідомляє прес-служба Мінкульту.

"Згідно з рішенням Мінкультури, зберігання та оперативне управління музейними предметами виставки після повернення в Україну забезпечуватиме Національний музей історії України. Нині продовжуються переговори з музеєм Амстердамського університету "Аллард Пірсон" щодо юридичних умов повернення виставки до Києва. Відтак, претензії зі сторони Російської Федерації, що тимчасово окупувала АР Крим, не мають під собою жодних правових та інституційних підстав", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, до експозиції виставки "Крим – золотий острів у Чорному морі", яка у липні минулого року почала подорож Європою, входять 609 музейних предметів з фондів шести музеїв України, чотири з яких розташовані у Криму. Серед експонатів – легендарні скіфські ювелірні вироби.

За матеріалом УкрІнформ.
Новини за темою:
  • Європейський університет Віадрина пропонує стипендії для українців
  • Для участі у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень в Україні зареєструвалися більше 16 тис. осіб
  • Українським вченим запропоновано стипендії для навчання в Європейському університеті Флоренції
  • У школах та ВНЗ України проведуть заходи з популяризації астрономічних знань
  • 4-6 січня було проведено новорічну ялинку для дітей за участю Президента України
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина