У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Заступник міністра освіти України виступає за створення посади профорієнтатора...  Русская версия

Заступник міністра освіти України виступає за створення посади профорієнтатора в школах
Архів новин

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський виступив за створення посади профорієнтатора в школах. Про це він сказав виданню "Українські новини".

"Ідея не несподівана, тому що функції профорієнтатора й так покладені на заступників директорів шкіл і вчителів гуманітарних та природних наук. Але взагалі ідея гарна", – сказав він.

Відповідну пропозицію під час "круглого столу" висунула директор Інституту демографії й соціальних досліджень ім. М.Птухи Національної академії наук України Елла Лібанова.

"Я звертаюся до представників освіти і роботодавців – необхідно створити посаду профорієнтатора в школах. Ми зобов’язані переорієнтувати молодь Донбасу із шахт на інші спеціальності", – сказала вона.

Лібанова закликала роботодавців країни посприяти реалізації своєї ідеї.

Як повідомлялось, Міністерство освіти і науки констатує розміщення цього року державного замовлення на підготовку у вищих навчальних закладах 40% випускників шкіл.

За матеріалом Ukranews.
Новини за темою:
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • Чотири українські ВНЗ подали заявки до світового рейтингу
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • ВНЗ України зарахували на навчання абітурієнтів з "двійками" з профільних предметів
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Едет по пустыне рыцарь. Весь в доспехах, при мече, на коне, в общем - как положено. И кончилась у него вода. Ну, день едет, второй едет, потом конь у него пал... идет рыцарь весь в железе, уже сил никаких нет, умирать пора. Вдруг видит - впереди колодец. Ну, он обрадовался, подходит - а у колодца трехглавый дракон спит. Рыцарь подошел осторожно, размахнулся - одну голову срубил. Дракон проснулся, шарахнулся... далі
Інші анекдоти

Хмарина