У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Заступник міністра освіти України виступає за створення посади профорієнтатора...  Русская версия

Заступник міністра освіти України виступає за створення посади профорієнтатора в школах
Архів новин

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський виступив за створення посади профорієнтатора в школах. Про це він сказав виданню "Українські новини".

"Ідея не несподівана, тому що функції профорієнтатора й так покладені на заступників директорів шкіл і вчителів гуманітарних та природних наук. Але взагалі ідея гарна", – сказав він.

Відповідну пропозицію під час "круглого столу" висунула директор Інституту демографії й соціальних досліджень ім. М.Птухи Національної академії наук України Елла Лібанова.

"Я звертаюся до представників освіти і роботодавців – необхідно створити посаду профорієнтатора в школах. Ми зобов’язані переорієнтувати молодь Донбасу із шахт на інші спеціальності", – сказала вона.

Лібанова закликала роботодавців країни посприяти реалізації своєї ідеї.

Як повідомлялось, Міністерство освіти і науки констатує розміщення цього року державного замовлення на підготовку у вищих навчальних закладах 40% випускників шкіл.

За матеріалом Ukranews.
Новини за темою:
  • "Teraz Wroclaw" в українських Центрах європейської інформації
  • "БЮТ-Батьківщина" хоче заслухати у Верховній Раді України міністра освіти
  • "Еротичний" кліп студентів М.Поплавського "Привіт Америка" став хітом українського інтернету
  • "Євромедіа Компані" отримає 4 млн грн на пропаганду системи освіти України за кордоном
  • "За Україну!" вимагає невідкладно прийняти закон про зовнішнє тестування
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Сегодня Овнам недостает оптимизма либо физической энергии. Подвижки в делах маловероятны, успех инициатив сомнителен. Возможны минуты уныния, неверия в свои силы, у некоторых представителей знака появится потребность во временном одиночестве... далі
Інші гороскопи

Хмарина