У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Заступник міністра освіти України виступає за створення посади профорієнтатора...  Русская версия

Заступник міністра освіти України виступає за створення посади профорієнтатора в школах
Архів новин

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський виступив за створення посади профорієнтатора в школах. Про це він сказав виданню "Українські новини".

"Ідея не несподівана, тому що функції профорієнтатора й так покладені на заступників директорів шкіл і вчителів гуманітарних та природних наук. Але взагалі ідея гарна", – сказав він.

Відповідну пропозицію під час "круглого столу" висунула директор Інституту демографії й соціальних досліджень ім. М.Птухи Національної академії наук України Елла Лібанова.

"Я звертаюся до представників освіти і роботодавців – необхідно створити посаду профорієнтатора в школах. Ми зобов’язані переорієнтувати молодь Донбасу із шахт на інші спеціальності", – сказала вона.

Лібанова закликала роботодавців країни посприяти реалізації своєї ідеї.

Як повідомлялось, Міністерство освіти і науки констатує розміщення цього року державного замовлення на підготовку у вищих навчальних закладах 40% випускників шкіл.

За матеріалом Ukranews.
Новини за темою:
  • У квітні 2012р. в українській Вікіпедії вперше переглянуто більше 50 мільйонів сторінок за місяць
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
 27.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Близнюки (21.05 - 21.06) Близнюки (21.05 - 21.06)
Близнецы столкнутся с негативной или сомнительной стороной своих инициатив. Избежать проблем помогут дисциплинированность и умение договариваться. Важно вовремя увидеть промах и принять меры, даже если это тормозит исполнение желаний и задевает... далі
Інші гороскопи

Хмарина