У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Львівському національному університеті ветеринарної медицини відбувся...  Русская версия

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини відбувся випуск ветеринарних лікарів
Архів новин

26 червня 2014 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького (ЛНУВМБТ) відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів лікарям ветеринарної медицини.

Професор, ректор університету Володимир Володимирович Стибель висловив переконання, що більшість із сьогоднішніх бакалаврів продовжить навчання у ЛНУВМБТ, подаючи документи на вступ до магістратури. А тим, хто збирається на виробництво, побажав знайти добру роботу з гідною зарплатою.

"Сьогодні, безсумнівно, для усіх вас дуже важливий день. У вашому житті закінчився дуже цікавий період практично безтурботної студентської молодості. Ви на порозі чергового вибору. Переконаний, що роки навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького ви запам’ятаєте як найкращі роки свого життя! Не забувайте рідний університет. Вступайте в ряди Асоціації випускників. Добра вам, щастя, здоров’я, Божої благодаті та миру нашій країні", – звернувся до випускників із напутнім словом В.Стибель.

Традиційно випускники факультету ветеринарної медицини на знак пошани поклали кошики квітів до барельєфів корифеїв львівської ветеринарної школи професорів Степана Ґжицького та Вацлава Морачевського.

До випускників ветфакультету із вітальним словом також звернулись в.о. декана факультету економіки та менеджменту Павло Музика, заступник декана біолого-технологічного факультету Олег Слобода, заступник декана факультету харчових технологій та екології Степан Грабовський, заступник декана факультету заочної освіти Наталія Сливка.

В.о. декана ветеринарного факультету Юрій Стронський подякував колишнім студентам за роки доброго навчання в університеті та побажав успішно використовувати здобуті знання на практиці та у професійній діяльності.

Ю.Стронський нагородив цінними подарунками найкращих випускників та вручив майже 150-ти бакалаврам документи про присвоєння кваліфікації молодшого лікаря ветеринарної медицини.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Таврійський національний університет імені Вернадського переїхав до Києва
  • Ректор Національного медуніверситету отримав ще один орден Ярослава Мудрого
  • Глобальний рейтинг університетів світу: український вимір
  • У Запорізькому національному університеті провели тренування із цивільного захисту населення
  • Випускникам Школи педмайстерності Запорізького національного університету вручили сертифікати
 26.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцам звезды рекомендуют отложить «вопросы мирового значения» и вплотную заняться рутиной. День благоприятствует хозяйственным хлопотам, выполнению монотонных служебных обязанностей, заботе о домочадцах и домашних питомцах. Актуальны темы... далі
Інші гороскопи

Хмарина