У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Випускникам Школи педмайстерності Запорізького національного університету...  Русская версия

Випускникам Школи педмайстерності Запорізького національного університету вручили сертифікати
Архів новин

25 червня 2014 року в Запорізькому національному університеті (ЗНУ) відбулось урочисте закінчення щорічного курсу навчання в Школі педагогічної майстерності. Цього року навчання проходило за двома програмами: основна – "Психолого-педагогічні засади викладацької майстерності у вищій школі"; додаткова – "Інтенсивний курс вивчення іноземної мови для науково-педагогічних працівників ЗНУ", яка була введена вперше.

Після закінчення занять слухачі виконали випускну роботу – науково-методичну розробку з дисциплін свого навчального навантаження, яку захистили під час засідання науково-методичної ради факультету.

За програмою "Психолого-педагогічні засади викладацької майстерності у вищій школі" пройшли підготовку 19 молодих викладачів, а за програмою "Інтенсивний курс вивчення іноземної мови для науково-педагогічних працівників" – 29 фахівців вищої школи.

На урочисте вручення сертифікатів випускникам Школи педагогічної майстерності завітав перший проректор ЗНУ, к.ю.н., доцент Олександр Бондар. Він привітав усіх слухачів школи та висловив переконання, що ті знання і практичний досвід, які викладачі отримали під час навчання, вони використають у своїй подальшій роботі.

Школа педагогічної майстерності, як зауважила її керівник Юліана Мацкевіч, розпочала свою діяльність з 2000 року і сьогодні вже має великий досвід підготовки науково-педагогічних кадрів. За час її існування навчання в ній пройшли більше 200 молодих педагогів вищої школи. Також вона зазначила, що головною метою діяльності цієї школи є формування педагогічної компетентності молодих викладачів вищого навчального закладу, підготовка їх до інноваційної діяльності, потреб професійного розвитку, а також допомога в оволодінні прийомами організації навчальної діяльності студентів і власної педагогічної діяльності, розв’язанні психолого-педагогічних завдань у навчанні та вихованні студентів, реалізації програми підготовки фахівців відповідних напрямів у вищій школі.

Робота школи педагогічної майстерності здійснювалась без відриву від основної роботи викладачів університету та включала, окрім лекційних і практичних занять, тренінги, засідання "круглих столів" та методичні семінари. А теоретичні і практичні заняття проводились викладачами кафедр педагогіки та психології, практичної психології, проблем керування та соціальної педагогіки.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Львівські школярі готуються до ЄВРО 2012
  • У Сімферополі оголосили конкурс есе для школярів "Якби я був Президентом"
  • У Тернополі заохочують школярів писати віршики та казочки про воду
  • У Черкасах для школярів старше 14 років організовано громадські роботи
  • Глухівському державному педагогічному університету імені О.Довженка надано статус національного
 26.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №204

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина