У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Луганську викрали викладача історії ВНЗ  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

24 червня 2014 року озброєні люди викрали з власного помешкання викладача історії Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (CНУ) Сергія Сергієнка.

Бойовики спробували зламати двері ломом. Також із квартири Сергієнка забрали комп’ютерну техніку.

За словами очевидців, в під’їзді під час викрадення були присутні співробітники міліції. Однак, визначити, чи була це українська міліція, чи "міліція ЛНР", свідкам викрадення не вдалося.

З посиланням на джерела в середовищі сепаратистів ЗМІ повідомляють, що Cергієнко був "затриманий для допиту комендатурою" за особистим розпорядженням Валерія Болотова.

Однак 25 червня бойовики, які охороняють захоплені будівлі Луганської обласної державної адміністрації та СБУ, заперечували, що викрадений знаходиться у них.

Кандидат філософських наук, доцент Східноукраїнського національного університету Сергієнко викладає в університеті архівознавство та історію української культури.

Нагадаємо, 23 червня терористи "ЛНР" викрали старшого викладача історії Луганського національного університету (ЛНУ) Володимира Семистягу.

4 червня у Торезі Донецької області терористи за проукраїнські погляди викрали викладача Торезького факультету Харківського інституту економіки ринкових відносин та менеджменту Олега Галазюка. За словами очевидців, "невідомі люди під’їхали на двох машинах, четверо з них зайшли в інститут і вивели викладача під руки". 22 червня його відпустили.

За матеріалом Тиждень.
Новини за темою:
  • "Історія Успіху" від Ігоря Баленка, власника мережі "Фуршет"
  • "Лабораторія Касперського" проводить спеціалізоване онлайн-стажування для викладачів ВНЗ
  • "Українська Народна Молодь": корупція у ВНЗ влаштовує і викладачів, і студентів
  • 1 березня у Луганському національному університеті відбудеться свято на честь 89-річчя заснування ВНЗ
  • 1 жовтня в Луганську стартує студентська спартакіада
 26.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Endless War
Грати у онлайн гру Endless War
Інші ігри

Хмарина