У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Луцьку відновлюють вуличні університети  Русская версия

У Луцьку відновлюють вуличні університети
Архів новин

У Луцьку 27 червня розпочнеться другий сезон вуличних університетів. Тема першої лекції "Пласт як місце формування провідників українського суспільства", повідомила прес-секретар громадської ініціативи "Іскра" Тетяна Карп’юк.

Вуличний університет у Луцьку – це своєрідна публічна лекція з визначеним регламентом та тематикою, що зазвичай відбувається просто неба. Теми для лекцій обираються довільні, з урахуванням мети та її актуальності. Як лектори запрошуються спеціалісти, експерти своїх галузей, успішні люди, авторитети громадської думки.

Лекція на тему діяльності скаутської організації "Пласт" в Україні була вибрана не випадково, адже днями відзначається День молоді, а дана організація уже протягом століття виховує молодь у найкращих традиціях ідейності та патріотизму, а його представників відносять до цвіту української нації.

Організатор акції громадська ініціатива "Іскра" за підтримки СГО "Молодіжна платформа". Лектором стане один із найактивніших луцьких пластунів – Назар Рейкін.

Захід відбудеться 27 червня, о 16:00, поруч з входом у Центральний парк імені Лесі Українки.

За матеріалом ЗІК.
Новини за темою:
  • Визначено прохідний бал для навчання в Івано-Франківському медичному університеті
  • Визначено прохідні бали для вступу в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • Вартість навчання у Луганському медуніверситеті збільшилася в середньому на 30%
  • Визначено прохідний бал для вступу в Прикарпатський національний університет
  • Медичний інститут Сумського державного університету відвідав голова облдержадміністрації
 26.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцы сегодня склонны относиться ко многому эмоционально. Объектом теплых чувств может оказаться не только семья и ближайшее окружение. Многие Стрельцы будут «болеть» за единомышленников, соотечественников, или за коллективный проект, в который... далі
Інші гороскопи

Хмарина