У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Поштою запрошення на додаткову сесію ЗНО розсилати не будуть  Русская версия

Поштою запрошення на додаткову сесію ЗНО розсилати не будуть
Архів новин

Відповідно до чинних нормативних документів розсилання поштою запрошень-перепусток абітурієнтам, які будуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії, не передбачене.

Запрошення-перепустки будуть розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Якщо абітурієнт не може відвідати свою інформаційну сторінку, то просимо зателефонувати на "гарячу" телефонну лінію УЦОЯО, яка працює цілодобово, або до будь-якого регіонального центру оцінювання якості освіти, в яких аналогічні телефонні лінії працюють із 8 до 20 год щодня, включаючи вихідні та святкові дні.

Оператори "гарячих" телефонних ліній зобов’язані надати Вам інформацію про дату проходження зовнішнього оцінювання, назву та адресу пункту тестування, внести інформацію про ваш дзвінок до єдиної бази даних.

Також абітурієнтам, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей і зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, у найближчі дні будуть приходити СМС-повідомлення з відповідною інформацією. Тих, хто їх отримає, просимо надіслати у відповідь СМС-повідомлення з коротким текстом "отримав". Український центр оцінювання якості освіти сподівається на розуміння.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • У Міністерстві освіти працює консультаційний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2008/2009 року"
  • Результати зимової сесії 2008-2009 навчального року підтверджують ефективність зовнішнього оцінювання
  • Студенти Тернопільського національного педуніверситету просять Уряд виділити додаткове фінансування
  • Міністерство освіти і науки проаналізувало результати зимової екзаменаційної сесії
  • 14 березня в Києві відбудеться сесія пробного незалежного зовнішнього тестування
 26.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина