У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні відкрилась польська школа із залучення інвестицій  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

24 червня 2014 року в Івано-Франківську відбулася конференція-відкриття польського проекту "Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади". Про це повідомила прес-служби Держінвестпроекту.

За словами Директора департаменту державної інвестиційної політики Держінвестпроекту Василя Федюка, проект виконує Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації FRDLMISTiA з Кракова спільно з львівським Інститутом політичних технологій. Він триватиме впродовж 2014–2015 років за фінансування Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Мета проекту – підтримати місцеву владу малих міст Західної України у залученні іноземних інвестицій. Завдяки проекту буде професійно підготовлено інвестиційні пропозиції для 10 західноукраїнських міст. Крім того, польські й вітчизняні фахівці в сфері залучення інвестицій ділитимуться знаннями та досвідом із місцевою владою й неурядовими інституціями про локальні інвестиційні можливості, інструменти залучення інвесторів.

Під час конференції було презентовано результати дослідження інвестиційних перешкод та потреби 31-го малого міста з семи областей Західної України.

На заході були присутні близько 50-ти учасників з Польщі, Львівщини і Прикарпаття, серед яких – топ-менеджери компаній із іноземними капіталом, які працюють в Україні; органів місцевої влади, місцевих рад, громадських організацій та інші.

За матеріалом Європейська правда в Україні.
Новини за темою:
  • В українських школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • Наказ МОН України про контрольні у 5-8 класах – незаконний
  • Міносвіти України прогнозує держзамовлення у 2011 році до ВНЗ близько 105 тис. місць
  • Ректори українських ВНЗ вимагають фінансової автономії
 26.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8266

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина