У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Антропологи знайшли одну з причин еволюції черепу людини  Русская версия

Антропологи знайшли одну з причин еволюції черепу людини
Архів новин

Антропологи з Університету Юти в Солт-Лейк-Сіті (США) дійшли несподіваних висновків щодо еволюції людини. Вони припустили, що форма черепа в лінії гомінідів від австралопітеків до людини йшла в такому напрямку, щоб зміцнювати кістки у бійці між самцями, повідомляється в статті в журналі Biological Reviews.

Дослідники порівняли анатомію черепа декількох представників роду Australopithecus і роду Homo. Вони виявили, що, зокрема, кістки нижньої щелепи в еволюційному ряду гомінід стають ширше і коротше, череп набуває більш компактної форми з менш виступаючими частинами.

Все це робить череп більш захищеним перед ударом у бійці. Особливо перед ударом кулака.

Раніше антропологи вже пов’язували еволюцію предків людини з морфологічною зміною руки, яка стала здатна складатися в кулак, зручний в бійці.

На думку вчених Університету Юти, зміна форми черепа, як і поява кулака, вказує на гіпотезу про агресивність наших предків.

За матеріалом Обозреватель.
Новини за темою:
  • В РФ заснували свій міжнародний рейтинг університетів
  • Любов до читання та математики залежить від одних і тих же генів
  • Вчені знайшли рецептори, що керують реакцією мозку на їжу
  • Вчені знайшли рештки нового виду первісної людини
  • Вчені знайшли в Антарктиці крижину віком близько 2 млн років
 25.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

1996 год. Сторонники демократии торжествуют.
На лекции в университете молоденькая студентка ехидно спрашивает пожилого преподавателя, известного своими прокоммунистическими симпатиями:
-Профессор, вот вы утверждаете, что Лев Толстой был зеркалом русской революции. А кто из писателей был зеркалом русской демократии?
-Гоголь, милочка! – ответил ничуть не растерявшийся лектор.
-Почему... далі
Інші анекдоти

Хмарина