У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Ректором Львівського університету ветмедицини обрали Володимира Стибеля  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Ректором Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького (ЛНУВМБ) обрано професора Володимира Стибеля.

25 червня 2014 року відбулась конференція трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького. За посаду ректора ВНЗ боролись троє претендентів.

На конференцію було обрано 200 делегатів. Участь у голосуванні взяло 189 осіб. За результатами таємного голосування найбільше голосів отримав професор, завідувач кафедри паразитології та іхтіопатології, доктор ветеринарних наук Володимир Стибель. Його кандидатуру підтримало 180 делегатів конференції (95% голосів).

За професора кафедри годівлі тварин і технології кормів, доктора сільськогосподарських наук Любомира Дармограя віддано шість голосів, а професора кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доктора економічних наук Богдана Пунько не підтримав жоден делегат.

Відповідно до Закону України "Про вищу освіту", на розгляд міністра аграрної політики та продовольства України подаються кандидатури претендентів, що набрали більше 30% голосів конференції трудового колективу. Після вивчення протоколу та необхідних документів міністр підписує відповідний контракт.

Конференція трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького рекомендувала міністрові Ігорю Швайці заключити контракт з професором В.Стибелем.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • "Аукціон надій" отримав відзнаку "За створення моделі партнерства "Університет-громада"
  • "Аукціон надій" Університету банківської справи НБУ став благодійною акцією року
  • "Відкритий університет Майдану" покликаний дати людям якісну інформацію від цінних спікерів
  • "Доктора Пі" помістили до львівського СІЗО
  • "Золотий резерв" Університету банківської справи НБУ визнаний кращим корпоративним журналом України
 25.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №1793

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина