У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Львівській політехніці відбулися вибори претендента на ректора: переконливо...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

На відміну від Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ), де висувалися на посаду ректора 7 претендентів, жодної інтриги у Національному університеті "Львівська політехніка" (НУ ЛП) не очікувалося. До останніх днів здавалося, що професор Юрій Бобало, який обіймав посаду ректора останні сім років, залишиться на виборах у гордій самотності. Так воно, зрештою, і сталося.

Проте передвиборна обстановка для нього не була абсолютно спокійною. Добряче попсував нерви народний депутат України Олександр Бригінець, який оприлюднив недостовірну інформацію про нібито фінансові зловживання керівників університету на суму 50 мільйонів гривень. Її ретельно перевіряла комісія фінансової інспекції, проте жодних фінансових зловживань не було виявлено.

На настрій колективу Львівської політехніки і очікувані підсумки виборів ректора вплинув той фактор, що Юрій Бобало активно підтримав громадянську позицію студентів і викладачів на Євромайдані, забезпечував їх підтримку медикаментами, продуктами і коштами.

25 червня відбулася конференція трудового колективу Національного університету "Львівська політехніка". 256 присутніх делегатів (з 270 обраних) мали обрати претендента на посаду ректора. Чому претендента? Після виборів Міністр освіти і науки України ще має укласти з ректором контракт.

Відкрив роботу конференції голова оргкомітету професор Богдан Мандзій. До присутніх звернувся начальник управління департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами Міністерства освіти і науки України Микола Легенький. Він ознайомив делегатів конференції з біографією претендента на посаду ректора, зазначивши, що подані ним документи відповідають усім вимогам проведення конкурсу.

Юрій Бобало прозвітував за попередні сім років керівництва університетом. За цей час Львівська політехніка отримала статус самоврядного (автономного) дослідницького вищого навчального закладу. У різних рейтингах університет стабільно входить у п’ятірку кращих ВНЗ України. За звітний період тут розпочали функціонувати два нові навчально-наукові інститути. Якщо сім років тому у складі Львівської політехніки був лише один коледж, то тепер їх вісім. За цей час створено 18 нових випускових кафедр та 17 навчально-наукових центрів і лабораторій.

Претендент на посаду ректора виклав програму подальшого розвитку університету як навчально-науково-інноваційного комплексу. Активніше будуть впроваджуватися у навчальний процес нові інформаційні, телекомунікаційні технології, дистанційне навчання, забезпечення студентам, викладачам і науковцям широкого доступу до світових науково-освітніх ресурсів. У планах – створення університетського телецентру та радіостудії, сучасного конференц-залу для проведення відеоконференцій та вебінарів, розробляється концепція створення віртуального університету. Буде продовжено розробку і впровадження навчальних програм англійською мовою.

Юрій Бобало наголосив, що у разі обранням ректором має намір розширювати демократичні засади керівництва університетом, всіляко підтримувати студентське самоврядування, фінансову автономію структурних підрозділів.

В обговоренні програми предендента на посаду ректора взяли участь завідувач кафедри адміністративного і фінансового менеджменту Інституту економіки і менеджменту Назарій Подольчак, директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Богдан Стадник, керівник лабораторії магнітних сенсорів Інесса Большакова, голова профкому працівників університету Володимир Гайдук, директор Міжнародного інституту освіти, культури та звязків з діаспорою Ірина Ключковська, голова колегії та профкому студентів Богдан Поліщук, завідувач кафедри електричних систем і мереж Георгій Лисяк.

У бюлетні для таємного голосування було внесено лише одне прізвище – Юрія Бобала. За наслідками підрахунку голосів виявилося, що із 256 делегатів "проти" було лише 7 осіб. Таким чином предендент на посаду ректора набрав 91,8 відсотка голосів. Його привітав з переконливою перемогою перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник.

На завершення Юрій Бобало щиро подякував делегатам конференції за підтримку: "Львівська політехніка – це моя родина. І я виправдаю ваше довір’я!"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Прокуратура Києва застерігає від залучення шкіл до передвиборної кампанії
  • Заняття у школах Києва переносяться з 8 на 13 лютого через вибори Президента України
  • У Львівській області у школах влаштують спортзали
  • У Львівській області вкрали 1,7 мільйонів, виділених на опалювання в школах
  • Український центр оцінювання якості освіти уточнив питання вибору предметів для проходження тестів
 25.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Сегодня Стрельцы получат подтверждение своих прав, привилегий или преимуществ, могут праздновать творческую, любовную или иную удачу. Не стоит проявлять застенчивость, если лавры победителя вами честно заслужены. Вечером лучше не уклоняться... далі
Інші гороскопи

Хмарина