У базі 27618 реферата, 364 підручника

 5 липня у Міжнародному інституті бізнесу відбудеться навчальний модуль...  Русская версия

5 липня у Міжнародному інституті бізнесу відбудеться навчальний модуль
Архів новин

5 липня 2014 року в Міжнародному інституті бізнесу (МІБ) відбудеться навчальний модуль "Try True MBA".

Учасники Try True MBA event на один день можуть стати слухачем програми MBA від Міжнародного інституту бізнесу та оцінити рівень викладання, якість і практичну спрямованість навчання на програмах MBA МІБ.

Програма курсу: 9:30 – Реєстрація учасників 10:00-13:15 – Реальне інвестування: чи є привабливі галузі в умовах кризи? (Сорокін М.Е.): Фази економічного циклу і галузеві інвестиції. "Я обожнюю рецесію" (відео-кейс). Подібність і відмінність основних бізнес-моделей за галузями. Особливості та перспективи інвестування в Україні та ближньому зарубіжжі. 14:00-16:00 – Стратегічне управління маркетинговими ресурсами (Писаренко Н.Л.): Нові тенденції ринків, нові моделі поведінки клієнтів – як це впливає на вибір сфери застосування стратегічних зусиль компанії. Мислити як стратег. Три рівні захисту позиції на ринку. Три шляхи збільшення продажів. Три ключові активи в портфелі.

Наталія Писаренко – професор, завідувач кафедри маркетингу Міжнародного інституту бізнесу, директор центру маркетингових інновацій, кандидат економічних наук, магістр маркетингу, магістр прикладної математики (системний аналіз). Співзасновник Федерації розвитку франчайзингу в Україні. Професор програм Executive MBA МІБ. Корпоративний консультант низки провідних українських та міжнародних компаній з питань стратегічного управління, організації маркетингу, управління брендами.

Михайло Сорокін – директор Центру розвитку фінансового менеджменту МІБ, в.о. зав.кафедри фінансів МІБ. Професор програм Executive MBA МІБ та Академії ім. Леона Козьмінського, кандидат економічних наук, доцент, м.в.а.(банківська справа), магістр (фінанси та кредит). Консультант вітчизняних і міжнародних компаній, має досвід фінансової експертизи понад 200 бізнес-проектів в Україні та Республіці Біларусь.

Кількість місць обмежена. Детальна інформація та реєстрація на Try True MBA event онлайн.

Вартість участі – 200 грн. При подальшому укладанні контракту на навчання за будь-якою програмою МІБ ця сума зараховується у рахунок знижки.

Адреса: Київ, Брест-Литовське шосе, 8А.

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Ужгородський студент переміг у престижному міжнародному конкурсі піаністів
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • Відбувся перший системний лекторій з Інтернет-бізнесу Internet Business Hub
  • 8 травня відбудеться мітинг під стінами міністерства освіти України
  • Перший мільйон. А також інша статистика вступної кампанії станом на 19 липня
 25.06.2014
 

http://aet-auto.ru шиномонтажный станок лучшие цены Москва

aet-auto.ru

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина