У базі 27612 реферата, 363 підручника

 560 абітурієнтів з Луганської та Донецької областей будуть складати ЗНО...  Русская версия

560 абітурієнтів з Луганської та Донецької областей будуть складати ЗНО на Одещині
Архів новин

560 абітурієнтів з Луганської та Донецької областей будуть складати зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) на Одещині. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації.

Директор департаменту Тетяна Лазарєва зустрілась з ректорами ВНЗ міста Одеси та директором Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолієм Анісімовим.

Анатолій Анісімов повідомив, що термін реєстрації на додаткову сесію вже закінчився. Процедуру перереєстрації пройшли 560 абітурієнтів з Луганщини та Донеччини, 10 дітей заново зареєструвались з Криму.

Діти будуть складати тести в Одеському державному екологічному університеті та в Одеському навчально-виховному комплексі №53 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів".

Голова Ради ректорів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Одеської області Сергій Степаненко повідомив, що п’ять ВНЗ Одещини готові прийняти у гуртожитки абітурієнтів, а саме: Одеський державний екологічний університет; Одеський національний університет імені Мечникова; Одеська національна академія харчових технологій, Одеська державна академія будівництва та архітектури; Одеський коледж комп’ютерних технологій.

Під час розмови відпрацьований алгоритм взаємодії Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти із визначеними навчальними закладами щодо поселення абітурієнтів, складений графік чергування з числа представників вишів. Під час додаткової сесії з 9:00 до 18:00 у Одеському центрі оцінювання якості освіти будуть чергувати відповідальні, до яких можна буде звернутись за допомогою.

ВНЗ Одеси та області

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • «Післязавтра» для абітурієнтів. Як проходитиме зарахування
  • Янукович: Стипендії студентів будуть підвищені до прожиткового мінімуму
  • Які професії будуть потрібні на Євро-2012
  • Явка абітурієнтів на тестування з української мови і літератури становила 92%
  • Явка абітурієнтів на тести з російської мови становила 79,9%
 25.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцам не стоит планировать на этот день публичные выступления, заявления. В любой сфере сегодня будут не слишком уместны чрезмерная открытость, явная экспансия. Лучше повременить с обнародованием планов, поиском новых соратников. Нежелательно... далі
Інші гороскопи

Хмарина