У базі 27618 реферата, 364 підручника

 560 абітурієнтів з Луганської та Донецької областей будуть складати ЗНО...  Русская версия

560 абітурієнтів з Луганської та Донецької областей будуть складати ЗНО на Одещині
Архів новин

560 абітурієнтів з Луганської та Донецької областей будуть складати зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) на Одещині. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації.

Директор департаменту Тетяна Лазарєва зустрілась з ректорами ВНЗ міста Одеси та директором Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолієм Анісімовим.

Анатолій Анісімов повідомив, що термін реєстрації на додаткову сесію вже закінчився. Процедуру перереєстрації пройшли 560 абітурієнтів з Луганщини та Донеччини, 10 дітей заново зареєструвались з Криму.

Діти будуть складати тести в Одеському державному екологічному університеті та в Одеському навчально-виховному комплексі №53 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів".

Голова Ради ректорів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Одеської області Сергій Степаненко повідомив, що п’ять ВНЗ Одещини готові прийняти у гуртожитки абітурієнтів, а саме: Одеський державний екологічний університет; Одеський національний університет імені Мечникова; Одеська національна академія харчових технологій, Одеська державна академія будівництва та архітектури; Одеський коледж комп’ютерних технологій.

Під час розмови відпрацьований алгоритм взаємодії Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти із визначеними навчальними закладами щодо поселення абітурієнтів, складений графік чергування з числа представників вишів. Під час додаткової сесії з 9:00 до 18:00 у Одеському центрі оцінювання якості освіти будуть чергувати відповідальні, до яких можна буде звернутись за допомогою.

ВНЗ Одеси та області

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Ю.Павленко: З нового навчального року дитячо-юнацьким спортивним школам будуть присвоєні категорії
  • У МОН пояснили особливості вступу для абітурієнтів із Донбасу
  • Настало покращення. Статистика МОН свідчить про більшу активність абітурієнтів порівняно з минулим роком
  • «Післязавтра» для абітурієнтів. Як проходитиме зарахування
  • Майже півмільйона абітурієнтів офіційно беруть участь у вступній кампанії
 25.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Идёт передача «Что? Где? Когда?». Ведущий говорит:
- Уважаемые знатоки, сейчас будет задавать вопрос новый русский Вован.
Вован:
- Уважаемые знатоки, меня зовут Вован. Два месяца назад мой кореш Колян занял у меня 1000$ и не отдал; месяц назад Колян занял у меня 2500$ и не отдал; неделю назад он занял уже 5000$ и опять не отдал.
Внимание, вопрос: кто в чёрном ящике?

Інші анекдоти

Хмарина