У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Бойовики не дають вивезти хворих дітей з Краматорська  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Озброєні бойовики не дали вивезти в Харківську область дітей з Краматорського дитячого будинку "Антошка". Про це розповів головний лікар будинку Анатолій Романов. За його словами, зараз у дитячому будинку знаходяться 35 дітей.

"Ми потрапили в дуже складну інформаційну яму. Російські телеканали знімають кожен наш крок, кожну нашу дію... Потім по телебаченню вихоплюються різні епізоди й інтерпретуються зі свого боку", – розповів Романов.

Він також повідомив, що питання про евакуацію дітей "стало дуже серйозно" і з Донецькою ОДА було узгоджено їхнє вивезення в Харківську область.

Однак цьому перешкодили озброєні бойовики.

Вони викликали лікаря "на бесіду до коменданта" і заявили, що знаходяться в стані війни з Україною, тому не відпустять дітей на територію "противника".

Романову пригрозили, що якщо він спробує вивезти дітей, то з ним вчинять "за законом військового часу".

Бойовики збиралися вивезти дітей у Ростовську область Росії, проте персонал дитячого будинку перешкодив цьому.

У дитячому будинку перебувають діти з обмеженими можливостями, враховуючи блокпости і прикордонний контроль, поїздка до Росії зайняла б не менше 10 годин, а кожну дитину слід перевозити "на руках".

Зараз у місті, через захоплення казначейства, не проходять проплати. Продукти харчування завозять в установу "у борг".

За матеріалом Новости.dn.ua.
Новини за темою:
  • Міністр освіти і культури Республіки Кіпр запропонував прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на відпочинок у дитячих таборах
  • Лілія Гриневич: 33,5% сільських дітей навчаються у класах, де менше 10 учнів
  • Міністерство освіти і науки, ФФУ та ЮНІСЕФ проведуть футбольний турнір для 5 тисяч дітей зі сходу України
  • «Сьогодні в ОТГ функціонує 39 опорних шкіл, що дають дітям реальний шанс на якісну освіту та освітнє середовище», – Лілія Гриневич
  • Опитування: 45% дітей зазнавали психологічного насильства
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Mario Poker
Грати у онлайн гру Mario Poker
Інші ігри

Хмарина