У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львівський національний університет ветмедицини отримав унікальний цифровий...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У рамках гранту Європейського Союзу "Ветеринарна школа передової діагностичної техніки зі спеціалізованими лабораторіями" у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького (ЛНУВМБ) встановлено унікальний цифровий рентгенівський кабінет найвищого світового рівня.

За своїми медико-технічними параметрами кращого в Україні на сьогодні, принаймні у вищих навчальних закладах, немає. Отримане обладнання дає змогу отримати цифрове зображення уражених частин тіла дрібної тварини буквально за кілька хвилин. І при цьому не використовується т.з. рентгенівська фотоплівка.

Скановане зображення високої роздільної здатності передається на монітор комп’ютера і лікар має можливість відразу ж визначити місце та характер перелому кісток чи розірваних м’язів і стан тканин. Усі фото залишаються в пам’яті комп’ютера, а також їх можна записати на мобільний носій (флешку, диск, тощо).

Отримане обладнання виготовлене в Угорщині (за американською ліцензією). У його комплект входить власне рентгенівський апарат, системні блоки, два спеціальні потужні монітори, програмне забезпечення. Загальна вартість – близько 800 тисяч гривень.

Унікальний цифровий рентгенкабінет дасть змогу господарям собак, кішок, птахів, черепах та інших дрібних тварин швидко пройти діагностику та знайти у своїх домашніх улюбленців місця переломів. А студенти-ветеринари на практиці отримали можливість знайомитись з передовими технологіями та оволодіти найсучаснішими методами досліджень. Натомість аспіранти, доценти та професори зможуть проводити наукові дослідження на найвищому європейському рівні, а фотофіксація проведених дослідів і експериментів сприятиме якісному покращенню наукових публікацій.

Згаданий грант ЄС реалізовується Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького спільно з колегами з Люблінського природничого університету (Польща).

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • У Запорізькому національному університеті відбулася університетська конференція "Молода наука-2010"
  • Кращі студенти ЗНУ отримають ректорські стипендії
  • Студенти Запорізького національного університету обрали "Містера ЗНУ – 2010"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • 71 випускник Дніпропетровської області отримав найвищий результат з ЗНО
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

archer
Грати у онлайн гру archer
Інші ігри

Хмарина