У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Для молоді Львівщини організують військові курси  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Для молоді Львівщини організують курси з вивчення основ військової справи. Як повідомили у прес-службі Львівської обласної ради (ЛОР), таку пропозицію висунув громадський активіст, представник Штабу зі збору та відправлення гуманітарної допомоги для військовиків – учасників Антитерористичної операції (АТО), створеного при Координаційній раді ЛОР, Андрій Рожнятовський.

За його словами, такий військовий вишкіл молоді особи зможуть пройти вже найближчим часом на базі Яворівського полігону, де відбудеться військово-спортивний молодіжно-юнацький табір "Галицький щит".

Окрім теоретичного навчання про види зброї, учасників вишколу навчать поводитися з нею на практиці. Також планується, що фахівці медичної галузі ознайомлять молодь з інформацією про те, як правильно потрібно надавати першу медичну допомогу потерпілим.

На цю пропозицію схвально відгукнулися голова Львівської обласної ради Петро Колодій та інші учасники засідання Штабу зі збору та відправлення гуманітарної допомоги для військовиків – учасників АТО, яке відбулося 18 червня.

За словами очільника обласної ради, 26 червня у рамках фестивалю "Зашків – земля Героїв" відбудуться перші патріотичні навчання молоді.

"Впевнений, що тему щодо патріотичного виховання молоді підхоплять в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (ЛАСВ) і долучаться до співорганізації таких навчань", – сказав Петро Колодій.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • Новий закон про молодь: гроші для юнацьких ідей
  • Оприлюднили результати дослідження рівня безробітної молоді в Україні
  • Оголошено ХVІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
  • Про роль бізнесу у розвитку української професійно-технічної освіти розповіла Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine»
  • Reset-2. Підбито підсумки другого етапу обговорення «розвантаження» навчальних програм для молодших школярів
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8911

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина