У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Міносвіти України дозволило проживання студентів зі Сходу в гуртожитках...  Русская версия

Міносвіти України дозволило проживання студентів зі Сходу в гуртожитках ВНЗ під час літніх канікул
Архів новин

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт доручив керівникам вищих, професійно-технічних навчальних закладів усіх форм власності й підпорядкування дозволити продовження проживання студентів з Донецької та Луганської областей в гуртожитках навчальних закладів під час літніх канікул. Про це йдеться в наказі Міносвіти №1/9-331 від 24 червня 2014р.

"Враховуючи напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася в окремих населених пунктах Донецької і Луганської областей, з метою безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, прошу, у разі звернення студентів (учнів) з цих регіонів, які навчаються у вищому (професійно-технічному) навчальному закладі, забезпечити продовження їх проживання в гуртожитках під час літніх канікул", – йдеться в документі.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Україна приєдналася до незалежної Європейської системи акредитації інженерної освіти
  • В Україні тестують унікальний сервіс, який об`єднає всі школи
  • Сайт НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» увійшов до топ-500 міжнародного рейтингу найпопулярніших інтернет-ресусів України
  • Олександр Авраменко презентував новий посібник «100 експрес-уроків української»
  • На міжнародній виставці УДПУ удостоєний звання «Лідер вищої освіти України»
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина