У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти України дозволило проживання студентів зі Сходу в гуртожитках...  Русская версия

Міносвіти України дозволило проживання студентів зі Сходу в гуртожитках ВНЗ під час літніх канікул
Архів новин

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт доручив керівникам вищих, професійно-технічних навчальних закладів усіх форм власності й підпорядкування дозволити продовження проживання студентів з Донецької та Луганської областей в гуртожитках навчальних закладів під час літніх канікул. Про це йдеться в наказі Міносвіти №1/9-331 від 24 червня 2014р.

"Враховуючи напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася в окремих населених пунктах Донецької і Луганської областей, з метою безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, прошу, у разі звернення студентів (учнів) з цих регіонів, які навчаються у вищому (професійно-технічному) навчальному закладі, забезпечити продовження їх проживання в гуртожитках під час літніх канікул", – йдеться в документі.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
  • Чотири українські ВНЗ подали заявки до світового рейтингу
  • Комітет Верховної Ради з освіти прийняв пропозиції студентів
  • Заступник міністра освіти України цитує Каддафі і Бен Ладена
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина