У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Затверджено склад конкурсної комісії з розподілу державного замовлення  Русская версия

Затверджено склад конкурсної комісії з розподілу державного замовлення
Архів новин

Наказом Міністерства освіти і науки України (МОН) від 24.06.2014р. №746 затверджено склад конкурсної комісії з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2014 році.

Відповідно до наказу, головою Конкурсної комісії є перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

До Конкурсної комісії увійшли фахівці Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства юстиції, Міністерства оборони, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства соціальної політики, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, представники Національної академії наук України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Федерації роботодавців України, вищих і професійно-технічних навчальних закладів, Асоціації підприємств інформаційних технологій України з освіти, Асоціації "ІТ України".

Конкурсна комісія з розподілу державного замовлення складається з восьми секцій: аспірантура та докторантура; професійно-технічні навчальні заклади; педагогічні та гуманітарні напрями; природничі та математичні, інженерно-технічні, транспортні, будівельні та медичні напрями; економічні напрями; харчові, переробні та сільськогосподарські напрями; юридичні, військові та охоронні напрями; інформаційно-технічні напрями.

Зі складом конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2014 році можна ознайомитися на сайті МОН.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • МОН оприлюднило проект розпорядження Кабміну "Про затвердження Плану заходів з підтримки молодих учених"
  • Відбулося ХІ Засідання українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення шкільних підручників
  • Державною акредитаційною комісією розглянуто результати перевірок вищих навчальних закладів
  • Комісія Київради з питань освіти і науки затвердила план реконструкції навчальних закладів
  • Якість харчування в одеських освітніх установах контролюватиме комісія
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина