У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На супутнику Сатурна знайшли "чарівний острів"  Русская версия

На супутнику Сатурна знайшли
Архів новин

Несподівану загадку подарував астрономам космічний апарат "Кассіні", що вивчає Сатурн і його супутники. Розглянувши фотографії поверхні Титана, найбільшого супутника шостої планети Сонячної системи, вчені помітили в одному з "озер" небесного тіла дивний об’єкт, який спочатку з’явився, а потім зник. Про це пише британська The Guardian.

На думку дослідників, незрозумілий "білий згусток" може бути айсбергом чи згустком бульбашок газу. Можливо також, що фотографія зафіксувала шторм, що зовсім нетипово для спокійних "водойм" Титану.

Астрономи назвали невідомий об’єкт "чарівним островом", оскільки поки що у них немає ясного уявлення, що ж показав "Кассіні".

"Ми не можемо бути точно впевнені, що це таке, тому що у нас є тільки одне зображення. Але цього об’єкта на Титані раніше не було", – заявив Джейсон Хофгертнер з Корнельського університету в Нью-Йорку (США).

Титан є одним з найнезвичайніших місць в Сонячній системі. Крім Землі, тільки на його поверхні доведено існування рідини. Також це єдиний супутник, що володіє щільною атмосферою. Поверхня Титану усипана дюнами, які складаються з частинок замерзлих вуглеводнів. Горби піднімаються над озерами і річками, наповненими рідким метаном і етаном. Ці елементи утворюють також хмари, які є джерелом опадів.

Астрономи відзначають, що на Титані також є зміна пір року, але на відміну від Землі кожен сезон триває не три місяці, а сім земних років. У північній півкулі, де знаходиться Лігея, вже четвертий рік триває весна і в 2017 році настане літо. Є підстави підозрювати, що найближчим часом може наступити різке потепління, констатують вчені.

За матеріалом MigNews.
Новини за темою:
  • Вчені знайшли батьківщину перших собак
  • Вчені знайшли відповідь, чому "чоловічий" мозок заробляє більше
  • НАСА опублікувало знімок супутників Сатурна Пандори і Титану
  • У докторській дисертації міністра оборони Німеччини знайшли плагіат
  • Вчені знайшли на Алясці невідомий вид динозаврів
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Рекламный ролик завода ЗИЛ: 2150 год. Высшее качество. Современное оборудование. Диалог двух роботов:
- Где ключ на 15?
- Где-где? В ПиZде!
Титры: "Мы сохраняем традиции нашей страны!"
Інші анекдоти

Хмарина