У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Забруднення повітря погіршує роботу мозку  Русская версия

Забруднення повітря погіршує роботу мозку
Архів новин

Автомобільні вихлопи та інші джерела забруднення повітря прискорюють процес зниження когнітивних здібностей у літніх людей. Центр біодемографії та здоров’я населення, а також Центр геронтології Андруса (США) вирішили дослідити цю проблему, взявши за основу інформацію, зібрану, починаючи з 1986 року.

Вчених цікавив стан 780 осіб, яким у 2001-2002 роках було 55 років і більше. Наприкінці 90-х фахівці почали заміряти концентрацію забруднюючих частинок там, де жили учасники дослідження. Когнітивні здібності оцінювалися за тестами на пам’ять та з математики. Оцінка виходила за кількістю зроблених помилок, повідомляє MedDaily.

Виявилося, середня концентрація малих частинок становила 13,8 мікрограма на кубічний метр. Між тим, встановлений ліміт якості повітря становить 12 мкг. Якщо люди жили в місцях, де рівень забруднення дорівнював 15 микрограммам і більше, то показники помилок були в півтора рази вище, ніж у людей, які жили в місцях із забрудненням у 5 мікрограмів максимум.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я також незаперечно доводять шкідливість впливу забрудненого довкілля на людину: тільки в 2012 році з життя пішло близько 7 млн людей від хвороб, які виникають при неочищеному повітрі.

За матеріалом Росбалт.
Новини за темою:
  • Вчені визначили "термін придатності" людського мозку
  • Жінки ідеально підходять для роботи у розвідці
  • Робот виявив потайні кімнати усередині піраміди ацтеків
  • В Антарктиді розпочала роботу мобільна дослідницька станція
  • У США створений новий бойовий робот
 24.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина