У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Сонячній системі виявили нову карликову планету  Русская версия

У Сонячній системі виявили нову карликову планету
Архів новин

Астрономи виявили ще одну карликову планету, що знаходиться за установленими межами Сонячної системи. Ця нова планета, 2012 VP113, знаходиться в районі внутрішньої межі хмари Оорта й її орбіта пролягає далі орбіти Седни (Sedna), також карликової планети, що знаходиться за межами пояса Койпера та виявленої в 2003 році, повідомляє Dailytechinfo.

Одне із зображень 2012 VP113 зроблене за допомогою камери Dark Energy Camera (DECam) 4-метрового телескопа CTIO, що знаходиться в Чилі, демонструє планету 2012 VP113 у найближчій до Сонця точці її орбіти, коли вона знаходиться на відстані від Сонця на відстані 80 астрономічних одиниць (АЕ).

На представленій діаграмі показана умовна модель Сонячної системи, природно, жовта точка в центрі позначає Сонце. Фіолетовими колами показано орбіти Юпітера, Сатурна, Урану і Нептуна, а пояс Койпера визначено областю з синіх пунктирних ліній. Орбіта Седни показана помаранчевим кольором, а орбіта 2012 VP113 – червоним.

Зазначимо, що Седна рухається по еліптичній орбіті, найближня крапка якої знаходиться на відстані 76 АЕ від Сонця, а найдальша – 1000 АЕ, цикл одного обертання Седни навколо Сонця становить близько 11 тис. 400 років.

За матеріалом Обозреватель.
Новини за темою:
  • "Сарматська амазонка" виявилася чоловіком
  • 1 тис. деталей нового аеробуса були надруковані на 3D-принтері
  • 10 жовтня компанія Google представить нову веб-орієнтовану мову програмування Dart
  • 75% абітурієнтів медичного ВНЗ в Москві виявилися "мертвими душами"
  • Apple 15 жовтня може показати нові моделі iPad
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина