У базі 27618 реферата, 364 підручника

 25 червня перереєстровані абітурієнти зі Сходу України побачать запрошення...  Русская версия

25 червня перереєстровані абітурієнти зі Сходу України побачать запрошення для участі в додатковій сесії ЗНО
Архів новин

Із 9:00 25 червня 2014 року на інформаційних сторінках перереєстрованих абітурієнтів із Донецької та Луганської областей на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде розміщено запрошення-перепустки для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Також інформацію про час і місце проведення додаткової сесії тестування абітурієнти зможуть отримати за телефоном "гарячої лінії" Українського центру оцінювання якості освіти +380(44)503-37-93 та за телефонами інформаційної підтримки регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти вже розміщено відповіді до завдань тесту з історії України.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • У Києво-Могилянській академії зібрали найсмішніші запитання абітурієнтів
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • Чотири українські ВНЗ подали заявки до світового рейтингу
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина