У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Київському торговельно-економічному університеті відбувся випуск магістрів...  Русская версия

У Київському торговельно-економічному університеті відбувся випуск магістрів денної форми навчання
Архів новин

20 червня 2014 року на центральній площі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) відбулася урочиста церемонія з нагоди випуску магістрів денної форми навчання. Про це повідомляє прес-служба ВНЗ.

У цей день 411 випускників факультету економіки, менеджменту і права, факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики, факультету фінансів та банківської справи отримали дипломи державного зразка, із них – 68 дипломів з відзнакою та 13 за англомовною магістерською програмою "Фінанси підприємства", спеціальності "Фінанси і кредит".

Звертаючись до випускників з традиційним напутнім словом, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі побажав майбутнім професіоналам успішного життєвого старту та зазначив, що двері університету для них завжди відкриті.

Традиційною, але знаменною стала ще одна урочиста подія – вручення дипломів магістрам та спеціалістам денної форми навчання та випускникам програми подвійного дипломування відповідно до угоди між КНТЕУ та французьким Університетом д’Овернь (м.Клермон-Ферран). Окрім 40 дипломів, які отримали київські студенти, майже 20 вручено випускникам регіональних підрозділів – Вінницького, Харківського та Чернівецького інститутів, а також партнерам по чотирирічній програмі Європейського Союзу ТЕМПУС з вишів Донецька і Полтави.

Додаткової урочистості церемонія набула завдяки участі в ній Аташе Посольства Французької Республіки в Україні, Директора французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Пана Жіля Мамеца, який привітав випускників від імені посла Франції та Французької Республіки.

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі висловив вдячність Посольству за участь у церемонії та за тривалу співпрацю з університетом.

Традиційно випуск магістрів завершився блискучим виступом Народного студентського камерного академічного хору КНТЕУ.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
  • Японія надала грант Київському інституту музики імені Р.Глієра
  • Януш Течке став почесним професором Університету банківської справи НБУ
  • Янукович побажав випускникам досягати цілей
  • Янукович виступить з лекцією в університеті Кіото
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам звезды рекомендуют взять под контроль профилактику заболеваний. Данная мера может стать неизбежной, если вы постоянно находитесь в разъездах, живете или работаете в неблагоприятных условиях. Не помешает укрепление иммунитета. Также, стоит... далі
Інші гороскопи

Хмарина