У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Риби володіють інтелектом і відчувають біль так само як людина  Русская версия

Риби володіють інтелектом і відчувають біль так само як людина
Архів новин

Інтелект риб знаходиться на одному рівні з іншими тваринами, тому вчені вимагають турботи про їх благополуччя від людей. Доведено, що риби відчувають біль так само як людина. Про це повідомляє видання Аutolocus.ru.

Вчені Університету Маккуорі (Австралія) займаються популяризацією більш гуманного ставлення до риб. Згідно з дослідженнями, первинні почуття риб розвинені дуже добре і в певних випадках випереджають людські.

"Риби здатні зберігати спогади, вони розпізнають один одного у своїх соціальних спільнотах і здатні навчатися. Людство повинно ставитися до риб, як і до звичних мешканців тваринного світу. Риби заслуговують захисту від людини", – пояснює професор Калам Браун.

Також вчений підкреслив, що первинні почуття у риб виявляються "так само добре, а в деяких випадках навіть краще, ніж у людей. Вони відчувають біль так само, як людина.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Японці створили найменший та найлегший мобільний телефон у світі
  • Японці зможуть отримати вищу освіту за допомогою мобільного
  • Японські студенти виграли гонки на сонячному автомобілі
  • Японські вчені виростили штучну кістку із риб’ячого колагену
  • Яєчний білок здатен знижувати тиск
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина