У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Розширено коло осіб, яким виплачуватимуться гранти Президента України для...  Русская версия

Розширено коло осіб, яким виплачуватимуться гранти Президента України для створення творчих проектів
Архів новин

Розширено коло осіб, яким виплачуватимуться гранти Президента України для створення і реалізації творчих проектів. Уряд прийняв постанову від 18 червня 2014р. №185 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати грантів Президента України молодим діячам мистецтва для створення і реалізації творчих проектів, премій і стипендій за видатні досягнення у галузі культури, літератури, мистецтва".

Документом розширено коло молодих діячів мистецтва, яким можуть бути виплачені гранти Президента України. Зокрема, відтепер підтримку на створення та реалізацію творчих проектів зможуть отримувати діячі циркового мистецтва, молоді письменники, майстри народного мистецтва.

Прийняття постанови сприятиме цільовому та ефективному використанню бюджетних коштів для виплати грантів Президента України молодим діячам мистецтва для створення і реалізації творчих проектів, премій і стипендій за видатні досягнення у галузі культури, літератури і мистецтва.

За матеріалом Урядовий кур'єр.
Новини за темою:
  • У школах Миколаєва та Харкова призупиняли навчання через похолодання
  • МОН та Мінрегіон розпочали спільний проект зі створення нового освітнього простору в 200 школах України, 50 із них пілотуватимуть НУШ
  • Завуч обрізала волосся школярці-сироті на Сумщині
  • Парламент прийняв зміни до Закону “Про вищу освіту”, що розблокують набір у коледжі і технікуми на ОКР «молодший спеціаліст»
  • Как воспитывать ребенка, или Зачем вообще нужна школа?
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина