У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Кличка просять допомогти з роботою екс-директору української гімназії у Криму  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Асоціація керівників шкіл міста Києва просить мера столиці Віталія Кличка працевлаштувати Наталію Руденко – колишнього директора сімферопольської "Української гімназії – НВК", яку звільнила окупаційна влада Криму. Про це йдеться у листі на ім’я мера Києва, яке є у розпорядженні редакції "УП".

Як зазначається у листі, Наталія Руденко наразі у Києві у сина.

Вона з 1997 року розбудовувала єдину в м.Сімферополі українську школу і поступово вивела її в число кращих на території АРК, але була незаконно звільнена після кримського "референдуму" з займаної посади у квітні 2014 року у зв’язку з її проукраїнськими поглядами.

Під тиском "самооборони Аксьонова" та погрозами від місцевого чиновництва Наталія Руденко звільнилась 10 квітня. Обурення з приводу цього звільнення висловлювало й українське Міністерство освіти і науки.

"МОН розцінює цю безпрецедентну подію як акт репресії окупаційної структури та самозваної влади півострова Крим як вияв переслідування українських шкіл та вчителів", – йшлося у заяві відомства.

Як зазначається у листі Асоціації керівників шкіл міста Києва, "Наталія Іванівна – заслужений учитель України, досвідчений керівник, патріот України, порядна людина!".

"Реакція на наш лист позитивна, нам дали зрозуміти, що питання вирішиться", – коментує голова Асоціації керівників шкіл Юрій Шукевич.

За матеріалом Українська правда.Життя.
Новини за темою:
  • Близько 600 черкаських школярів ознайомилися з роботою підприємства "АЗОТ"
  • Портал hh.ua визначив найкращі програми стажування від найбільших роботодавців України
  • Медпрацівники перед роботою в літніх таборах складуть іспити
  • Експерти Програми НАТО ознайомилися з роботою українських військових ВНЗ
  • Молоді вчені просять змінити порядок відрахування аспірантів та докторантів, які достроково захистили дисертацію
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Create a wolf
Грати у онлайн гру Create a wolf
Інші ігри

Хмарина