У базі 27612 реферата, 363 підручника

 О.Сич: Уряд докладе всіх зусиль, аби забезпечити права абітурієнтів Луганщини...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

"Організовуючи вступну кампанію до вищих навчальних закладів у Донецькій та Луганській областях, потрібно мінімізувати проблеми, спричинені агресією Росії, та забезпечити абітурієнтам реалізацію їхнього права на рівний доступ до вищої освіти". Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич на нараді з проблемних питань проведення вступної кампанії у ВНЗ Донецької та Луганської областей за участю представників Міністерства освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти, Міністерства фінансів, Міністерства юстиції та низки міністерств, що мають у своєму підпорядкуванні виші, розміщені у згаданих областях.

Учасники наради дійшли висновку, що в поточних умовах слід переглянути терміни проведення вступної кампанії вишами Донеччини та Луганщини.

"Міністерству освіти і науки рекомендовано подовжити терміни зарахування вступників до ВНЗ Донецької та Луганської областей до вересня 2014р. та забезпечити внесення відповідних змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014р.", – наголосив Віце-прем’єр.

Окрім того, МОН отримало доручення передбачити можливості вступу військовослужбовців, що беруть участь в антитерористичній організації, до вишів на пільгових умовах.

На думку Віце-прем’єра, не можна допустити ані спекуляцій на проблемі вступної кампанії у вищезгаданих регіонах, ані збоїв у функціонуванні системи вищої освіти загалом.

"Уряд та Міністерство освіти і науки докладатимуть усіх зусиль для того, аби абітурієнти Луганської та Донецької областей мали змогу вступити до вишів і вчитися, а навчальні заклади, своєю чергою, – здійснити набір студентів. Особливу увагу слід приділити інформуванню учасників вступної кампанії про зміни, які в ній відбудуться", – додав Олександр Сич.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • Уряд затвердив план вдосконалення вивчення і викладання англійської мови
  • 4-5 липня у Львові пройде конференція "Зовнішні та внутрішні фактори впливу на розвиток міжнародних економічних відносин"
  • На Волині оголосили конкурс "Журналістський злет"
  • По всій Україні з’явиться більше шестисот нових шкільних автобусів
  • На Луганщині батьки учнів україномовної школи оголосили голодування
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина