У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Педагоги України просять Порошенка повернути їм надбавки  Русская версия

Педагоги України просять Порошенка повернути їм надбавки
Архів новин

Педагогічні працівники закликають Президента України Петра Порошенка зупинити дію постанови Кабміну, яка надає можливість місцевим органам зменшувати педагогам надбавку до окладу за престижність праці. Про це йдеться в листі Профспілки працівників освіти і науки України, адресованому Петру Порошенко.

"Зміна розміру надбавки педпрацівникам з фіксованих 20% посадового окладу на встановлення її у граничному розмірі до 20% призвело до зменшення заробітної плати вчителів, викладачів, вихователів інших педагогічних працівників, оскільки сума надбавки через недотримання законодавчо гарантованого рівня фінансового забезпечення галузі освіти може виплачуватись у розмірі навіть менше 1% посадового окладу", – йдеться в листі.

У профспілці наголошують, що у грошовому вимірі зменшення заробітної плати вчителя, вихователя, викладача в розрахунку на ставку заробітної плати складатиме від 278 до 474 гривень.

"Реалізація зазначеної постанови Кабінету міністрів через погіршення матеріального становища педагогічних працівників, особливо в умовах підвищення цін та тарифів, викликає глибоке невдоволення в освітянських трудових колективах та може призвести до некерованих акцій протесту", – наголошується в листі.

"Профспілка просить Вас як гаранта Конституції України, відповідно до частини 15 статті 106 Конституції, зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року №88 "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011р. №373", – зазначають у профспілці.

Нагадаємо, Профспілка працівників освіти та науки подала в суд на Кабінет міністрів через згадувану постанову №88.

За матеріалом Економічна правда.
Новини за темою:
  • В українських школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • Академія наук вищої школи України засудила Д.Табачника
  • Інститут українознавства реорганізують, щоб заволодіти його землею та приміщенням?
  • НАН України опрацьовує шляхи акумуляції енергії з поновлюваних джерел
 20.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Hope's Babysitting Maze
Грати у онлайн гру Hope's Babysitting Maze
Інші ігри

Хмарина