У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вступна кампанія у ВНЗ Луганської та Донецької областей триватиме до середини...  Русская версия

Вступна кампанія у ВНЗ Луганської та Донецької областей триватиме до середини вересня
Архів новин

19 червня 2014 року під час робочої наради у Віце-прем’єр-міністра Украіни О.Сича було прийнято рішення про продовження вступної кампанії в університетах Луганської та Донецької областей до середини вересня. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"Для абітурієнтів із цих областей, які не братимуть участь у додатковій сесії ЗНО в пунктах тестування інших територій Украіни, планується проведення третьої сесії ЗНО на базі донецьких і луганських університетів. Наразі вирішується питання про час проведення третьої сесії", – розповів І.Лікарчук.

"Вступна кампанія в донецьких і луганських університетах розпочнеться у той же час, що і в інших університетах держави. Якщо окремі університети Луганщини та Донеччини через військово-політичну ситуацію не зможуть вчасно розпочати вступну кампанію, то рішення про її оголошення вони будуть приймати самостійно", – відзначив він.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Перший мільйон. А також інша статистика вступної кампанії станом на 19 липня
  • Майже півмільйона абітурієнтів офіційно беруть участь у вступній кампанії
  • Фінішна пряма вступної кампанії: майже два мільйони заяв
  • Невідомий за 300 доларів "злив" завдання вступникам
  • Екватор вступної кампанії: проміжні підсумки
 20.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина