У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Національному педагогічному університеті відкривають нову магістратуру...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова (НПУ) відкриває нову магістратуру з управління інноваційною діяльністю.

Приймаються особи без обмеження віку, які мають базову або повну вищу освіту будь-якого напряму підготовки чи спеціальності (за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр" або "спеціаліст"). На основі вступних випробувань з фаху.

Професійні назви робіт, які здатен виконувати магістр з управління інноваційною діяльністю: Професіонал з інноваційної діяльності. Професіонали у сфері маркетингу, ефективності господарської діяльності, раціоналізації виробництва, інтелектуальної власності та інноваційної діяльності. Професіонали у сфері управління проектами та програмами. Професіонал з інтелектуальної власності. Менеджери у сфері надходження інформації. Менеджери у сфері досліджень та розробок.

З питань вступу звертатись до приймальної комісії НПУ імені М.Драгоманова: 01601, Київ, вул. Пирогова, 9. Е-mail: novaosvita@ukr.net

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Черкасах встановили стелу відомому педагогу Олександру Захаренку
  • Міносвіти запрошує експертів, педагогів, освітян до участі у проекті з оновлення навчальних програм для 5-9 класів
  • Уряд ухвалив Типове положення про наглядову раду при державній науковій установі
  • МОН затвердило нові вимоги до оформлення дисертації
  • На Прикарпатті відкрито нове приміщення сільської школи для 400 учнів
 20.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Вслед за иском мусульманок Верховный Суд России удовлетворил иск военнослужащих, разрешив им фотографироваться на документы в буденовках и противогазах.
Інші анекдоти

Хмарина