У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені радять не мити курку перед приготуванням  Русская версия

Вчені радять не мити курку перед приготуванням
Архів новин

Фахівці Агентства з харчових стандартів Великої Британії радять припинити мити курятину перед приготуванням, оскільки це сприяє поширенню небезпечних бактерій.

Більше третини людей вважають необхідним курку вимити, перш ніж почати її готувати. Проблема в тому, що при митті, як правило, виникають бризки, і навіть найменші з них сприяють поширенню бактерій Campylobacter, що є причиною харчових отруєнь в одному з п’яти випадків. З краплинами води ці бактерії потрапляють на руки, навколишні поверхні, одяг та іншу їжу, що знаходиться на кухні.

Найчастіше у разі отруєння у людини болить живіт, починається сильна діарея і блювота. А в деяких випадках наслідки для здоров’я можуть бути і більш серйозні. У результаті, навіть якщо сама курка належним чином приготована, бактерії можуть вижити.

До речі, бактерії Campylobacter виявляються не тільки на курячому м’ясі. Як з’ясували вчені, вони, разом з сотнями інших, можуть виявитися і в сигаретах.

За матеріалом Вокруг света.
Новини за темою:
  • Науковці вигадали пристрій, який допомагає перемикати телеканали силою думки
  • Переваги та недоліки освіті у Сингапурі
  • Надшвидкого робота-гепарда навчили долати перешкоди
  • Учені винайшли пластир для фіксації пересадженої шкіри
  • У США створюють перекладач з мови дельфінів на людську
 20.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Официант с подносом подходит к клиенту ресторана:
- Кофе? Чай?
Клиент:
- Пожалуй, кофе.
Официант:
- А вот и не угадали - чай...
Інші анекдоти

Хмарина