У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львів посів друге місце за кількістю набраних балів по ЗНО з іноземної мови  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

13 дітей зі Львова змогли набрати найвищу кількість балів по ЗНО з іноземної мови, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загалом по всій Україні найвищий результат показали лише 87 учнів, 20 з яких – з Львівської області. На першому місці Київ – 24 випускники набрали вищий бал.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, лише 87 випускників з 69,4 тисячі, зареєстрованих на ЗНО, змогли набрати максимальний бал з іноземної мови. 24 відмінники – з Києва, 20 – з Львівщини, 8 – з Хмельницької області, 6 – із Харківської області, з Рівненської – 4 абітурієнта, по троє – із Сумської та Полтавської областей, з решти регіонів – по одному успішному абітурієнту.

Перелік шкіл, учні яких отримали на ЗНО з англійської мови максимально можливу кількість тестових балів

За матеріалом Galinfo.com.ua.
Новини за темою:
  • Львівський інститут менеджменту пропонує курси "Еліта нації"
  • 10 січня відбудеться презентація нового компакт-диску "Органна музика львівських композиторів XVI-XX ст."
  • На Львівщині замерз 14-річний учень школи-інтернату
  • Школярі на Львівщині грабують і крадуть
  • У Львівському інституті банківської справи обговорять україно-польський досвід у реалізації принципів Болонської декларації
 20.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

"новый русский" подъезжает к своему офису, где час назад взорвалась бомба. Все оцеплено, пожарные суетятся, ментов полно, дым валит из окон. Мимо проносят на носилках окровавленного охранника, он говорит:
-Шеф, у вас большое горе! Когда рвануло,в офисе ваша жена была...Погибла...
-Это фигня! А бухгалтер, бухгалтер гдее??!

Інші анекдоти

Хмарина