У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львів посів друге місце за кількістю набраних балів по ЗНО з іноземної мови  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

13 дітей зі Львова змогли набрати найвищу кількість балів по ЗНО з іноземної мови, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загалом по всій Україні найвищий результат показали лише 87 учнів, 20 з яких – з Львівської області. На першому місці Київ – 24 випускники набрали вищий бал.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, лише 87 випускників з 69,4 тисячі, зареєстрованих на ЗНО, змогли набрати максимальний бал з іноземної мови. 24 відмінники – з Києва, 20 – з Львівщини, 8 – з Хмельницької області, 6 – із Харківської області, з Рівненської – 4 абітурієнта, по троє – із Сумської та Полтавської областей, з решти регіонів – по одному успішному абітурієнту.

Перелік шкіл, учні яких отримали на ЗНО з англійської мови максимально можливу кількість тестових балів

За матеріалом Galinfo.com.ua.
Новини за темою:
  • «Після переходу на 12-річку місцевій владі можуть знадобитися шкільні приміщення, які не використовуються нині», – Лілія Гриневич
  • Янукович обіцяє 75% бюджетних місць у ВНЗ
  • Явка на тестування з географії на Львівщині - 87,35%
  • Я.Болюбаш: В українських ВНЗ зросла кількість місць по держзамовленню
  • Я.Болюбаш: В Україні скоротиться кількість спеціальностей, але зросте роль спеціалізації
 20.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №654

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина