У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Медогляди провели для 103 тис. харківських школярів  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Поглиблені медогляди у 2013/2014 навчальному році провели для 103 тис. харківських школярів (98,7%). За результатами профілактичних медоглядів з’ясувалося, що повністю здоровими є більш як 36 тис. учнів, решта мають відхилення у стані здоров’я, з них на диспансерному обліку перебувають близько 35 тис. школярів. У дітей найчастіше спостерігаються захворювання органів зору і кровообігу, нервової та кістково-м’язової систем, повідомили в Департаменті охорони здоров’я.

Про стан здоров’я школярів повідомляли їх батькам, дітей направляли на додаткове обстеження в поліклініки та лікарні міста. З урахуванням фізичного розвитку і стану здоров’я у школі дітей розподілили для занять фізкультурою на відповідні групи (основна, підготовча і спеціальна), що дозволило зменшити можливі ризики загострення хронічних захворювань.

Як відзначили в департаменті, для поліпшення здоров’я харківських школярів організоване проведення оздоровчих заходів у літніх заміських таборах та дитячих санаторіях, розташованих в Харківській області, а також в санаторіях Міністерства охорони здоров’я України.

За матеріалом Доzор.
Новини за темою:
  • Першу в Україні олімпіаду за японською методикою швидкого рахунку провели у Києві
  • Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала школярів під час вручення стипендій Президента України
  • ДНУ ім. О.Гончара провели просвітницький захід до Всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насильства»
  • Як пройшли всеукраїнські змагання із надання домедичної допомоги для школярів
  • У Сумах поліцейські затримали трьох озброєних школярів, які намагались скоїти розбійний напад на склад конфіскату
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина