У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Представництво ООН в Україні запрошує студентів до участі в літньому курсі  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Представництво ООН в Україні запрошує студентів взяти участь у літньому навчальному курсі "Майбутнє, якого ми прагнемо", що триватиме з 28-го липня до 2 серпня 2014 року.

Цьогорічний курс присвячений програмі ООН з визначення пріоритетів розвитку на період після 2015-го року, яка стане наступницею програми "Цілі розвитку тисячоліття".

Цьогорічний курс відбудеться в Представництві Організації Об’єднаних Націй у Києві за адресою: Кловський узвіз, 1. Участь у курсі є безкоштовною. Робочі мови – українська та англійська. Ви можете стати учасником, якщо: Ви студент 4-6 курсу або нещодавно закінчили навчання. Ви зацікавлені у сфері міжнародного розвитку. Маєте гарні комунікаційні навики. Володієте розмовною та письмовою англійською на високому рівні.

Представники меншин, корінних народів та особи з обмеженими можливостями заохочуються подавати заявки на умовах рівних можливостей. ООН гарантує нерозголошення інформації, зазначеної у заявці.

Для того, щоб подати заявку для участі в курсі, підготуйте та надішліть наступні документи: 1. Резюме (CV) англійською мовою. 2. Мотиваційний лист англійською мовою об’ємом максимально 800 слів, у якому вкажіть: мотиви участі в літньому курсі; Ваші очікування від курсу; чому Ви вважаєте, що підходите для участі.

Усі документи відправляйте до 30 червня 2014 року у форматі PDF або DOC на електронну адресу: johanna.puhakka@undp.org. Результати відбору організатори повідомлять до 11 липня 2014 року.

Для отримання додаткової інформації та програми курсу, будь ласка, відвідайте www.un.org.ua або зв’яжіться із: Вікторією Андрієвською, координатором інформаційного відділу Представництва ООН в Україні, victoria.andrievska@unic.org, +380(50)413-84-04; Йоханною Пухаккою, співробітником інформаційного відділу Представництва ООН в Україні, johanna.puhakka@undp.org, +380(50)718-31-76.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Державна акредитаційна комісія МОН України визнала акредитованими 37 ВНЗ
  • 9 листопада - День української писемності та мови
  • На сайті МОН можна перевірити дійсність дипломів, які видавалися в Україні з 2000 року
  • У Львівському інституті банківської справи стартував Тиждень української вишиванки
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина