У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студенти Луганського національного університету проходять курси з надання...  Русская версия

Студенти Луганського національного університету проходять курси з надання першої медичної допомоги
Архів новин

Зупиняти кровотечу, робити масаж серця дорослим і дітям навчили студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (ЛНУ). Вони пройшли курс семінарів на базі Товариства "Червоний Хрест", повідомляє прес-служба ВНЗ.

Студентам розповіли про способи зупинки кровотечі, як правильно робити масаж серця дорослим і грудним дітям і чим вони відрізняються. Наприклад, в залежності від віку людини змінюється точка натиску при непрямому масажі серця, а також робоча рука (зовсім маленьким дітям потрібно робити таку процедуру всього двома пальцями).

Крім того, студенти навчилися діставати сторонні тіла дихальних шляхів, робити пов’язки при різних ушкодженнях і накладати шини. Всі прийоми надання першої медичної допомоги відпрацьовували на практиці.

"Ми працювали з манекенами, все, що нам розповідали, ми пробували робити. Причому кожен самостійно тренувався", – зазначив один з учасників семінарів, студент ЛНУ Ярослав Єременко.

"Такі знання не завадять нікому. Ми, безумовно, сподіваємося, що вони не знадобляться, але надавати першу медичну допомогу повинен вміти кожен", – підкреслила старший викладач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації ЛНУ Марина Карпенко.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Визначено прохідний бал для навчання в Івано-Франківському медичному університеті
  • Визначено прохідні бали для вступу в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • Вартість навчання у Луганському медуніверситеті збільшилася в середньому на 30%
  • Визначено прохідний бал для вступу в Прикарпатський національний університет
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8250

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина